Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Projektas „Einam 2009“ tęsis ir rugsėjį

Miesto kultūrinio gyvenimo gaivinimo simbolis – pakylos, ant kurių pasirodys įvairiausi atlikėjai. Viena iš jų jau pastatyta Rotušės aikštėje.
Kauno m. savivaldybės nuotr. / Miesto kultūrinio gyvenimo gaivinimo simbolis – pakylos, ant kurių pasirodys įvairiausi atlikėjai. Viena iš jų jau pastatyta Rotušės aikštėje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasaros pradžioje įvairiose Kauno vietose atsiradusios projekto „Einam“ pakylos pastaruoju metu dažniausiai būna tuščios. Tačiau projekto rengėjai tikina, kad jis dar nesibaigė – šiuo metu laukiama paraiškų iš solistų ir grupių, kurie norėtų pasirodyti rugsėjį.

Įvairiose miesto  vietose – Kauno valstybinio muzikinio teatro sodelyje, Rotušės aikštėje, Laisvės alėjoje ir kitur – pakylos buvo pastatytos gegužę. Projekto autoriai skelbė, jog visą vasarą jomis galės naudotis visi, iš anksto užsiregistravę, įvairių stilių, žanrų kūrinius – dainas, šokius, muzikines improvizacijas – kuriantys ir atliekantys solistai ir kolektyvai.

Suteikdami nemokamą platformą pasirodymams, projekto rengėjai tikėjosi, jog jų skleidžiama muzika pagyvins viešąsias miesto erdves, kurios vasarą, iš miesto išvykus didžiajai daliai studentų, tapdavo tuštokos. Idėja sulaukė susidomėjimo: ant „Einam 2009“ pakylų per vasarą buvo užlipę daugiau nei 200 įvairaus žanro atlikėjų ir kolektyvų. Keturiose miesto centre ir Senamiestyje įrengtose scenose miestiečius džiugino dainuojamosios poezijos atlikėjai, muzikos mokyklų auklėtiniai, vaikų ir suaugusių tautinio meno kolektyvai, chorai, pučiamųjų instrumentų orkestrai, tarptautinio jaunųjų talentų konkurso „Kaunas talent 2009“ respublikinio turo laureatai, gatvės muzikantai, aktoriai. Projekto svečiais taip pat buvo ansamblis „Vinorosso“ ir akrobatinių dviratininkų kolektyvas iš Lipės (Vokietija), Panevėžio pučiamųjų instrumentų orkestras „Garsas“ ir kiti.

Nors pastaruosius savaitgalius pakylos dažniausiai būdavo tuščios, projektas dar nesibaigė. Šiuo metu sudarinėjamas sąrašas muzikantų ir kitų sričių atlikėjų, kurie savo sugebėjimus ant „Einam 2009“ pakylų demonstruotų visą rugsėjo mėnesį. Susidomėjusieji turėtų skambinti telefonais 837 424083 ir 861235001.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min