Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 27d. 09:20

Prokurorai susidomėjo teisininku, įsidarbinusiu devyniose darbovietėse

36 metų kauniečiu teisininku Dariumi Petraičiu, įsidarbinusiu net devyniose darbovietėse, susidomėjo ikiteisiminį tyrimą dėl sukčiavimo pradėję prokurorai. Jį ketinama apklausti kaip įtariamąjį, rašoma dienraštyje „Lietuvos rytas“.

Šio teisininko sugebėjimais tinkamai atlikti pareigas devyniose darbovietėse iš pradžių suabejojo Kauno savivaldybės antikorupcijos komisija. Į komisijos posėdį atvykęs kaunietis įtikinėjo visus darbus atliekantis gerai ir laiku, rašoma dienraštyje „Lietuvos rytas“.

D.Petraitis dirbo keturiose Kauno miesto savivaldybei pavaldžiose sveikatos priežiūros įstaigose, dviejose kitų savivaldybių įstaigose ir trijose farmacininkų įsteigtose asociacijose. Tiesa, kaunietis jau neteikia paslaugų Prienų ligoninei. Jos direktorė Aldona Matusevičiūtė pranešė, kad spalio 4-ąją teisininkas parašė prašymą atleisti iš darbo.

Pagrindinė D.Petraičio darbovietė – Kauno 2-oji klinikinė ligoninė, kurioje taip pat dirba jo žmona, brolis ir tėvas. „Jis sutvarko būtinus reikalus, o ką veikia vėliau, niekada nesidomėjau“, – tvirtino šios gydymo įstaigos direktorius Tautvydas Jankauskas. Jis aiškino net nežinąs, keliose darbovietėse šiuo metu dirba pavaldinys. Esą tai jo asmeninis reikalas.

Pirmadienį kalbėdamas su „Lietuvos rytu“ devyndarbis D.Petraitis buvo nešnekus, sakė nieko nežiną apie jokį ikitiesiminį tyrimą.

Gydytojo ir teisininko diplomus turintis D.Petraitis 2007 metais per savivaldybių rinkimus buvo įrašytas į Liberalų sąjūdžio sąrašą ir mėgino patekti į Kauno tarybą. Tą kartą jis nurodė turįs 172 tūkst. litų vertės privalomo registruoti turto, 33,4 tūkst. litų pinigų ir 260,9 tūkst. litų paskolą. Tuomet D.Petraitis deklaravo gavęs 88,7 tūkst. litų pajamų ir sumokėjęs 25,8 tūkst. litų mokesčių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min