Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 13d. 09:10 , Atnaujinta: 2019 vasario 13d. 11:46

M.Puidokas: „R.Karbauskis tris dienas skambučiais ir žinutėmis atakavo tris mano artimuosius“

Ramūnas Karbauskis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / 15min studijoje – prezidento posto nutaręs siekti Mindaugas Puidokas

Valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis neigia daręs spaudimą Mindaugo Puidoko šeimos nariams ir teigia, kad pati šeima reiškė susirūpinimą dėl parlamentaro būsenos. R.Karbauskis užsiminė, kad norėtų paviešinti esą šeimos rūpestį M.Puidoku įrodantį susirašinėjimą. Pats M.Puidokas tikisi, kad iki to prieita nebus.

„Susirūpinusi ir jo šeima jo situacija, jo būsena. Ir atitinkamai tas melas, kurį jis skleidžia šituo momentu ir apie frakciją, ir apie mano požiūrį, jis tiesiog melas“, – trečiadienį Žinių radijui sakė R.Karbauskis.

M.Puidokas „Lietuvos ryto“ televizijai antradienį teigė, kad R.Karbauskis darė spaudimą jo šeimai, konkrečiai – žmonai.

„Jie (R.Karbauskis ir Agnė Širinskienė – BNS) siekia bet kokia kaina paversti mane neadekvačiu asmeniu, kuris negeba logiškai mąstyti ir priimti sprendimų. Man liūdna kad taip elgiamasi. Norėčiau pakilti aukščiau visokių asmeniškumų. (...) Iš tikrųjų buvo daromas didžiulis tiesioginis spaudimas mano šeimos nariams, mano žmonai, įvairiomis priemonėmis“, – kalbėjo M.Puidokas.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Mindaugas Puidokas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Mindaugas Puidokas

Parlamentaras patvirtino, kad spaudimą darė pats R.Karbauskis.

„R.Karbauskis tiesiogiai ir per mano artimus žmones. Kai sudaromas įspūdis, dėl mano veiklos man grės apkalta, teismai ir kiti dalykai, tai aš pavadinčiau netiesioginiais grasinimais. Jei kažkokie iškyla neaiškumai, visų pirma reiktų kreiptis į mane patį, o ne skambinti ir rašyti mano šeimos nariams“, – teigė buvęs „valstietis“.

Trečiadienį 15min M.Puidokas nurodė, kad R.Karbauskis pats buvo susisiekęs su trim jo artimaisiais. Skambučiais ir žinutėmis jo giminės, pasak M.Puidoko, buvo atakuojami vasario 1, 3 ir 10 dienomis. Iš pradžių, po vasario 1 dienos spaudos konferencijos, kurioje M.Puidokas išsakė kritiką LVŽS pirmininkui ir premjerui S.Skverneliui, susisiekęs su Seimo nario artimaisiais esą R.Karbauskis prašė galimybės susitikti su pačiu M.Puidoku, tačiau vėliau pasimatyti jau nenorėjo.

Žinutes norėtų paviešinti

R.Karbauskis sako prašantis leidimo paviešinti jo pokalbius su M.Puidoko su šeimos nariais.

„Šiandien aš į jį kreipiausi, kad jis leistų paviešinti susirašinėjimą su jo šeima, kuriame šeima reiškia susirūpinimą jo sveikata, jo būsena“, – teigė „valstiečių“ lyderis.

Tačiau M.Puidokas sako, kad jokio prašymo leisti viešinti asmeninį susirašinėjimą negavo nei pats, nei jo artimieji.

Seimo narys išreiškė viltį, kad R.Karbauskis to susirašinėjimo pats viešinti nesiims.

Žinių radijui R.Karbauskis tvirtino, kad M.Puidokas dvejus su pusę metų balsavo, teikė siūlymus drauge su kolegomis, o per porą pastarųjų mėnesių smarkiai pasikeitė.

Jis teigia, kad bendravo su M.Puidoko šeimos nariais, nes bandė ieškoti paaiškinimo, kas vyksta su M.Puidoku. „Valstiečių“ lyderis sako, kad susirašinėjimas su M.Puidoko artimaisiais parodo, kad jie yra susirūpinę.

„Aš apie tai nenorėjau šnekėt, bet jis mane apkaltino tuo, kad aš dariau spaudimą neva jo šeimos nariams, tai dabar mano prašymas yra leisti paviešint, kad visiškai aiškiai parodyt, jog tai ne mano vieno kažkoks sumanymas jį pažemint“, – sakė R.Karbauskis.

M.Puidokas paragino R.Karbauskį kartu pasitikrinti sveikatą pas profesionalius medikus ir jų išvadas visuomenei pateikti viešai.

„Neturiu ko slėpti, man labai paprasta tą padaryti, esu jaunas, sportiškas, viskas tikrai gerai su manimi. Norėtųsi, kad rinkėjas žinotų, kad ir tie, kuriems meta tokius kaltinimus ir su tais, kurie kaltina yra viskas tvarkoje“, – antradienį Lietuvos ryto televizijai kalbėjo parlamentaras.

Antradienį M.Puidokas buvo pašalintas iš valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos, kai prieš tai paskelbė dalyvausiantis prezidento rinkimuose ir stabdantis narystę LVŽS.

LVŽS lyderis teigė, kad per artimiausią partijos tarybos posėdį bus sprendžiama ir dėl M.Puidoko pašalinimo iš partijos, nes įstatai esą nenumato galimybės stabdyti narystės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min