Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 11d. 12:19

R.Karbauskis žinią apie M.Puidoko kandidatavimą į prezidentus sieja su „Sirijumi“

Ramūnas Karbauskis ir Mindaugas Puidokas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Ramūnas Karbauskis ir Mindaugas Puidokas

Narystę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje (LVŽS) sustabdęs Mindaugas Puidokas pirmadienį paskelbė, kad sieks tapti Lietuvos prezidentu. Tokį jo pranešimą komentavęs Ramūnas Karbauskis teigė, kad M.Puidoko galimybės rinkimuose lygios nuliui ir kalbėjo, kad jo kandidatavimas greičiausiai susijęs su organizacija „Sirijus“, apie kurią jau anksčiau skelbta žiniasklaidoje.

Portalui LRT.lt komentuodamas situaciją R.Karbauskis priminė jau anksčiau sakęs, kad nenustebs jei M.Puidokas paskelbs sieksiantis prezidento posto. Tiesa, „valstiečių“ lyderis teigė, kad toks kolegos žingsnis jam kelia didelį susirūpinimą:

„Aš jį pažįstu ketverius metus ir jo galimybes būti Lietuvos prezidentu vertinu kaip nulines. Visiškai jokių galimybių nėra gebėjimo prasme. Jam iššūkis bus kituose Seimo rinkimuose laimėti savo apygardoje. Iš tikrųjų, žmogus, kuris pretenduoja tapti prezidentu, turi turėti eilę savybių ir patirčių.“

R.Karbauskis teigė, kad socialiniuose tinkluose pasirodė paaiškinimai, kodėl M.Puidokas eina į rinkimus. Anot „valstiečių“ lyderio, tai susiję su organizacija „Sirijus“. Portalas 15min dar praėjusiais metais skelbė, kad M.Puidokas padėjo šiai organizacijai ateiti į Lietuvą. „Sirijaus“ nariai tiki, kad jų pranašė tiesiogiai bendrauja su Jėzumi, Konfucijumi ir Zaratustra, o Rusijoje užgims nauja dieviška santvarka.

„Pasirodė paaiškinimas, kad tai yra Dievo apraiška, su „Sirijumi“ susiję žmonės apie tai rašo feisbuke. Jie sako, kad tai iš aukščiau atsiųstas ženklas, apie jį telkiasi tokie žmonės. Matyt buvau teisus sakydamas, kad jis jau kažkur kitur, kad realybės nesupranta taip, kaip mes visi, kad jis sumaišė realybes. Tai yra problema.

Suprantu, kad bandau pasakyti, kad žmogus serga ir kad tai keistai skamba, bet laikas viską pastatys į savo vietas. Jeigu aš teisus, tai labai greitai išaiškės“, – sakė R.Karbauskis, pridurdamas, kad M.Puidokas patyrė daug streso dėl komandiruočių, ilgos ligos bei situacijos Kaune, kuomet jis aktyviai dalyvavo iš šeimos atimtų vaikų istorijoje.

Valdančiųjų lyderis teigė, kad per visus metus, kuriuos pažįsta M.Puidoką, šis niekada neturėjo abejonių nei premjeru Sauliumi Skverneliu, nei pačiu R.Karbauskiu. Pasak jo, piktintis partijos vadovybe M.Puidokas pradėjo visai neseniai, o jį supa „Sirijaus“ organizacijos nariai.

„Visa ta kritika – tai ne jo kritika. Kuomet kritikuoja Naglis Puteikis, jis turi pragmatišką mąstymą, jo atveju tai ilgalaikė politinė linija, mes žinojome, kad jis išeis iš frakcijos. Dėl M.Puidoko – tai visiškas nonsensas. Visi suprantame, kad žmogui yra blogai, nes tai neišeina iš jo vidaus. Tai ne pats Mindaugas, kurį mes pažįstame, kuris su mumis veikė du su puse metų“, – komentavo R.Karbauskis.

Lrt.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min