Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 12d. 17:56

Ričardas Malinauskas apie susitikimą su Šviniumi: su kuo noriu, su tuo bendrauju

Arūnas Pukelis ir Ričardas Malinauskas
15min skaitytojo nuotr. / Arūnas Pukelis ir Ričardas Malinauskas

15min pasiekė rugsėjo 3 dieną darytos Druskininkų mero Ričardo Malinausko nuotraukos. Politikas šalia Vijūnėlės dvaro užfiksuotas besikalbantis su prieštaringos reputacijos verslininku Arūnu Pukeliu, plačiau žinomu Šviniaus pravarde.

15min pavyko susisiekti su R.Malinausku, tačiau šis susitikimo detalių komentuoti nepanoro.

– Mūsų redakciją pasiekė praėjusią savaitę darytos nuotraukos. Norėtume sužinoti, ką pas jus veikė Arūnas Pukelis–Švinius?

– Labai atsiprašau, o koks kieno klausimas?

15min skaitytojo nuotr./Ričardas Malinauskas Šviniaus kompanijoje
15min skaitytojo nuotr./Ričardas Malinauskas Šviniaus kompanijoje

– Nuotraukos darytos prie Vijūnėlės dvaro. Jūs politikas, meras, viešas asmuo. Tai buvo oficialus susitikimas? Koks šio susitikimo kontekstas?

– Mielieji, jūsų reikalas, koks jūsų kontekstas. Dieve brangus, su kuo noriu, su tuo bendrauju. Jūs man esat tiesiog juokingas.

R.Malinauskas padėjo ragelį.

Vienoje iš nuotraukų taip pat užfiksuotas ir „Kauno grūdų“ savininkas Tautvydas Barštys.

15min pavyko susisiekti su A.Pukeliu, kuris patikino, kad specialiai su R.Malinausku nesusitikinėjo. Druskininkuose jis lankėsi su savo draugu T.Barščiu, su kuriuo stebėjo triatlono varžybas, kuriose dalyvavo T.Barščio sūnus.

„Dalyvavome renginyje. Ten susitikome ir su miesto vadovu, bet specialiai pas jį nevažiavau. Tai buvo greičiau atsitiktinumas. Aplink Vijūnėlės dvarą vaikščiojome, nes tai plačiai aprašytas statinys, buvo įdomu pažiūrėti, bet ten jokių interesų neturiu“, – teigė pašnekovas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Arūnas Pukelis teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Arūnas Pukelis teisme

A.Pukelis Lietuvoje siejamas su kriminaliniu pasauliu. Jam praeityje ne kartą pareikšti įtarimai dėl turto prievartavimo ir smurtinių veikų. Taip pat Švinius prisimintas po to, kai savo automobilio bagažinėje iš naktinio klubo išsivežė Henriko Daktaro sūnų Enriką, kuris įžeidė Šviniaus žmoną. Iš bagažinės Enrikas buvo išleistas sumuštas. Tačiau teisme jis nebeturėjo A.Pukeliui jokių pretenzijų, ir šis išsisuko nuo baudžiamosios atsakomybės.

Šiuo metu Švinius aktyviai veikia Baltarusijoje. Teisėsaugos pareigūnų duomenimis, ten jis bando legalizuoti savo kapitalą, vadovauja kelioms kompanijoms. Teigiama, kad jis artimas Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos šeimai ir nuo jo priklauso Lietuvos verslininkų sėkmė šioje šalyje. A.Pukelis bando savo reputaciją pataisyti ir Lietuvoje. Jis vadovauja Tauragės apskrities futbolo federacijai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min