Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 13d. 12:17

Seime – siūlymai mažinti išlaidas tarnybiniams telefonams

Telefonas
Dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Telefonas

Seimo posėdžių sekretoriate įregistruotos Seimo statuto pataisos, kuriomis siūloma sumažinti parlamentarams per mėnesį kompensuojamą pokalbių telefonu sumą.

Valstiečių liaudininkų atstovas Konstantas Ramelis įregistravo pataisą, kuria siūlo Seimo vadovams, taip pat Europos reikalų ir Užsienio reikalų komitetų pirmininkams ir jų pavaduotojams, opozicijos lyderiui, frakcijų seniūnams ir jų pavaduotojams už naudojimąsi tarnybiniais telefonais kompensuojamą sumą sumažinti nuo 0,4 iki 0,2 vidutinio mėnesinio darbo užmokesčio (VMDU), tai siektų apie 460 litų.

Kitų komitetų ir komisijų pirmininkams, jų pavaduotojams, pakomitečių pirmininkams šią sumą mėnesiui siūloma mažinti nuo 0,2 iki 0,1 VMDU, t.y. 230 litų, eiliniams Seimo nariams – iki 0,07 VMDU, t.y. apie 160 litų.

Darbo partijos frakcijos narys Mečislovas Zasčiurinskas tuo metu įregistravo siūlymą, kuriuo visiems nariams siūlo nustatyti vienodą, 0,1 VMDU dydžio sumą.

Šiuo metu Seimo vadovams, taip pat Europos reikalų ir Užsienio reikalų komitetų pirmininkams ir jų pavaduotojams, opozicijos lyderiui, frakcijų seniūnams ir jų pavaduotojams už naudojimąsi tarnybiniais telefonais kiekvieną mėnesį kompensuojama 0,4 VMDU dydžio suma, kitų komitetų ir komisijų pirmininkams, jų pavaduotojams, pakomitečių pirmininkams – 0,2 VMDU dydžio suma, o kitiems Seimo nariams - 0,1 VMDU dydžio suma.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min