Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 29d. 17:55

Seimo etikos sargai pradėjo tyrimą dėl Mykolo Majausko pasisakymų apie vežėjus

Mykolas Majauskas
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Mykolas Majauskas
Parlamento Etikos ir procedūrų komisija tirs, ar kalbėdamas apie vežėjus konservatorius Mykolas Majauskas neperlenkė lazdos. Jį etikos sargams apskundė vežėjus vienijanti asociacija „Linava“.

„Linava“ jau anksčiau kreipėsi ne tik į Seimo etikos sargus, bet ir į konservatorių partijos Etikos komisiją, prašydama įvertinti M.Majausko pareiškimus verslininkų atžvilgiu Seimo Biudžeto ir finansų komiteto balandžio 14 dienos posėdyje.

Etikos ir procedūrų komisija nusprendė pradėti parlamentaro elgesio tyrimą.

„Linava“ komisijai nurodė, kad M.Majauskas posėdyje vežėjus išvadino nusikaltėliais.

„<…> tie asmenys, kuriuos jūs vadinate verslininkais, šiuo atveju aš matau, kad tai yra nusikaltėliai“, „<…> tie žmonės, kuriuos jūs vadinate verslininkais, vykdo apgaulingą apskaitą, neteisėtas duomenų ir pajamų pateikimas, sukčiavimas, turto pasisavinimas, dokumentų klastojimas“ – tokias M.Majausko citatas asociacija pateikė Etikos ir procedūrų komisijai.

„Pagal nekaltumo prezumpciją, žmogus yra nekaltas, kol jo kaltė neįrodyta teisme. Teisės ekspertų vertinimu, tokie teiginiai neatitinka tikrovės, yra neetiški, o tokiais pasisakymais parlamentaras pažeidžia Lietuvos Konstituciją ir Valstybės politikų elgesio kodeksą“, – kiek anksčiau buvo rašoma „Linavos“ pranešime.

Žvilgsnis į transporto sektorių nukrypo pastarosiomis savaitėmis tyrimus apie užsieniečių vairuotojų išnaudojimą Lietuvos transporto sektoriuje paskelbė 15min ir „Laisvės TV“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min