Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 10d. 13:54

Melnragėje savaitgalį varžėsi orientacininkai

Orientavimosi sporto varžybų nugalėtojas E.Pilybas.
Varžybų organizatorių nuotr. / Orientavimosi sporto varžybų nugalėtojas E.Pilybas.

Šeštadienį Melnragėje įvyko orientavimosi sporto su slidėmis varžybų „Kai sniegas krinta" 3-iasis etapas.

Nors lijo lietus ir suminkštėjęs sniegas labai apsunkino varžymosi sąlygas, tai nesutrukdė 20-čiai entuziastų susirinkti ir gerai praleisti laiką bei pasivaržyti tarpusavyje.

Vyrų grupėje trečią kartą iš eilės nepralenkiamas buvo orientavimosi sporto klubo „Kopa" atstovas Egidijus Pilybas. Jis 2,5 kilometrų, 11 kontrolinių punktų trasą įveikė per 21, 38 min. ir jokių šansų nepaliko antram finišavusiam to paties klubo atstovui Almantui Baliučiui, kuris trasoje sugaišo 30,26 min. Trečias liko Klaipėdos kalnų sporto klubo narys Valdas Japertas. Jo laikas – 41,52 min.

Tarp moterų ir vėl laimėjo „Viesulo" sporto centro auklėtinė Reda Einikytė. Ji 11 kontrolinių punktų surado per 31,38 min. Vaikų grupėje „karaliavo" „Viesulo SC“ auklėtiniai. Puikiai pračiuožė Vytautas Stakeliūnas. Jo laikas – 31,50 min. Antras finišo liniją kirto Rokas Koveckis per 48,45 min., ir tik 42 sekundėmis nuo jo atsiliko Jonas Piktūrna.

Senjorų grupėje šįkart prie su sudėtingų sąlygų geriausiai pavyko prisitaikyti klubo „Kopa" prezidentui Audriui Pociui. Trasą jis pračiuožė per 27,49 min., antras liko Arūnas Znotinas iš klubo „Jaunystė". Jo laikas – 36,17 min.Trečias, kiek nelauktai, finišo liniją kirto tik antrą kartą orientavimosi sporto varžybose dalyvęs Rimgaudas Laužikas, save pavadinęs Stepių vilku. 11 kontrolinių punktų jis ieškojo 37,38 min.

Ketvirtas šių varžybų etapas planuojamas po dviejų savaičių miške prie Vasaros estrados.

Šį savaitgalį stipriausi Klaipėdos orientacininkai vyks į Visaginą, kur dalyvaus Lietuvos čempionate sprinto ir ilgos trasos distancijose.


 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min