Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 21d. 07:05

Sezoną pradės „Pietumis su Liudviku“

Spektaklį „Pietūs su Liudviku“ kauniečiai teatralai įvertino keliais „Fortūnos” apdovanojimais.
Pilies teatras / Spektaklį „Pietūs su Liudviku“ kauniečiai teatralai įvertino keliais „Fortūnos” apdovanojimais.

Klaipėdoje gyvenančių teatro gerbėjų laukia maloni staigmena – Pilies teatras skelbia naująjį sezoną ir pradeda jį spektakliu „Pietūs su Liudviku“.

Spektaklį, kuris jau įvertintas „Fortūnos“ apdovanojimais, bendromis pajėgomis statė Kauno dramos bei Klaipėdos Pilies teatrai. Spektaklį režisavo Pilies teatro režisierius Alvydas Vizgirda, o viena aktorių – Daiva Stubraitė yra kilusi iš Klaipėdos.

Spektaklis, kurio žanras, anot režisieriaus, kaip ir gyvenimas – tragikomiškas, kartą jau buvo rodytas uostamiesčio publikai festivalio „Šermukšnis“ metu. „Tačiau festivalis ir teatro salė – ne tas pats. Šis spektaklis – labiau kamerinis, tinkantis nedidelei salei“, – sakė A.Vizgirda.

„Pietūs su Liudviku“ pasakoja apie garsų austrų filosofą Ludwigą Johanną Wittgensteiną (aktorius Sigitas Šidlauskas) ir jo dvi seseris (aktorės Goda Piktytė ir D.Stubraitė).

Thomo Bernhardo pjesė, anot režisieriaus, labiau tinka intelektualiai, smalsiai publikai, o ne pamėgusiai nepretenzingas komedijas.

Spektakliu jau spėjo pasimėgauti Kauno publika, dabar jį bus bandoma paversti repertuariniu Pilies teatro veikalu. Tačiau kiek dažnai jis bus rodomas – nežinia. Anot režisieriaus, bus stengiamasi suderinti ir kauniečių aktorių, ir Pilies teatro, ir Žvejų rūmų planus.

Pilies teatras ir šiais metais žiūrovams rodys „Milijono šypsenų miestą“, „Tu ir vėl Dievas“, „Aš laukiu tavęs, mielasis“. Didžiosioms metų šventėms ketinama sukurti dar vieną proginį spektaklį, skirtą mažiesiems žiūrovams.

Spektaklis „Pietūs su Liudviku“ –  ketvirtadienį, Žvejų rūmų Teatro salėje, 19 val. 


 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min