Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 21d. 15:11

Šiaulių poliklinikos vadovo Mindaugo Maželio gimtadienis įstaigoje pavadintas „metine ataskaita“

Mindaugas Maželis VŠĮ Šiaulių centro poliklinikos direktorius.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Mindaugas Maželis, VŠĮ Šiaulių centro poliklinikos direktorius.

Apie tokią gimtadienio šventę, kokią susiorganizavo Šiaulių poliklinikos vadovas Mindaugas Maželis, gali pasvajoti ir ministrai. Pilna salė kolegų, net pats meras Artūras Visockas rado laiko apsilankyti. Ir viskas darbo metu, ir pačioje poliklinikoje, kur zuja ligoniai ir pacientai!

Tik atvykus KK2 žurnalistams, iškart prie jų prisistatė ir įstaigos direktoriaus pavaduotoja Aušra Verpučianskienė, kuri žurnalistus tikino, kad jokia šventė čia nevyksta, čia – metinės įstaigos ataskaitos pristatymas.

Tačiau išgirdusi klausimą, kodėl „metinės ataskaitos“ pristatymo metu vyksta šventė bei yra teikiamos gėlės įstaigos vadovui, Šiaulių poliklinikos direktoriaus pavaduotoja pradėjo slėpti veidą nuo filmavimo kamerų, rankomis bandė uždengti kameros objektyvą bei atsisakė toliau bendrauti su žurnalistais.

Nei pradžioje, nei iki pat renginio pabaigos niekas jokių ataskaitų nepristatinėjo. Įstaigos direktoriui ir toliau buvo įteikinėjamos dovanos bei gėlės.

Lankėsi ir meras

Šventėje buvo galima sutikti ir naująjį Šiaulių miesto merą A.Visockį, tačiau išvydęs žurnalistus miesto vadovas prarado žadą, nesugebėjo atsakyti, kodėl jo darbotvarkėje nebuvo numatytas vizitas šioje įstaigoje.

Nežinau, ką atsakyti, žinojau, kad ateisiu, ir aš esu čia. Nežinau, ką jūs matėte ir kas yra parašyta. Aš esu čia, – mintis dėstė A.Visockis.

„Nežinau, ką atsakyti, žinojau, kad ateisiu ir aš esu čia. Nežinau, ką jūs matėte ir kas yra parašyta. Aš esu čia“, – mintis dėstė A.Visockis.

Vėliau meras pripažino, kad poliklinikoje visgi vyko vadovo penkiasdešimtojo gimtadienio paminėjimas.

„Aš prieš keletą dienų tapau meru, tai čia nesureikšminčiau šito dalyko, čia labai korektiškas paminėjimas. Yra galimybė atsidėkoti nepaprastai gerai dirbančiam žmogui“, – įstaigos vadovą gynė meras.

Šiaulių poliklinikos vadovo gimtadienio ceremoniją KK2 parodys šį antradienio vakarą 19.30 val. per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min