Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Siautėjančiam jaunimui pažaboti steigs klubą

Policija, siekdama pažaboti Grigiškėse siautėjantį jaunimą, siūlo steigti Policijos jaunimo klubą, koks jau 8 metus veikia Vilniuje.
BFL/Sauliaus Žiūros nuotr. / Policija, siekdama pažaboti Grigiškėse siautėjantį jaunimą, siūlo steigti policijos jaunimo klubą, koks jau 8 metus veikia Vilniuje.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Spręsdama Grigiškėse įsisiautėjusio jaunimo problemą, policija norėtų pasinaudoti ilgamete sostinės patirtimi ir ten įsteigti jaunimo klubą, kur jaunuoliai turėtų veikos ir būtų stebimi. Dėl menkų policijos pajėgų Grigiškėse įsidrąsinęs jaunimas degina atliekų konteinerius, laužo kelio ženklus.

Grigiškių seniūnijoje policijos komisariatas dirba iki 17 val., ne kasdien čia yra budinčių pareigūnų. Jaunimas, žinodamas tokią situaciją, miestelėnus nuolat terorizuoja smulkiais nusikaltimais.

„Kai Grigiškėse pasirodo policijos patrulis, visi apie tai žino, todėl nusikaltimų tuo metu nebūna. Kai tik pareigūnai išvažiuoja, prasideda smulkus chuliganizmas“, – sakė Grigiškių seniūnas Leonardas Klimovičius.

Pasak policijos atstovų, nustatyta, jog paauglių užimtumas yra vienas iš nusikalstamumą lemiančių veiksnių. Reaguodami į Grigiškių problemą, policijos pareigūnai seniūnijoje norėtų steigti policijos jaunimo klubo padalinį, kuris jau 8 metus veikia Vilniuje.

„Sostinės klube jaunimas užsiima įvairia veikla, gauna pagalbą, kurios reikia socialiai rizikingoms šeimose“, – aiškino Policijos jaunimo klubo projektų koordinatorė Tatjana Černiavskienė.

Anot pašnekovės, klubas išgyvena savo lėšomis, tačiau naujam centrui Grigiškėse steigti prašoma ir miesto valdžios pagalbos.

„Jaunimas iš Grigiškių važinėja į mūsų centrą Justiniškėse, jiems tai nėra patogu. Grigiškės yra gana toli nuo miesto centro, todėl būtina turėti ir vietinį padalinį“, – aiškino T.Černiavskienė.

Klubo įsteigimas Grigiškėse esą padėtų atitraukti vaikus nuo žalingo gatvės poveikio.

„Policijos jaunimo klubo veikla pasiteisina, tačiau pinigų šių metų biudžete tokiems dalykams nenumatyta. O numatytas patalpas reikėtų įrengti“, – sakė sostinės savivaldybės Kultūros ir ugdymo departamento direktorė Lijana Kairienė.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min