Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 23d. 15:05

Skambiausios V.Mazuronio citatos: ką sakė apie G.Nausėdą, Rusiją ir R.Paksą?

15min studijoje – Valentinas Mazuronis
Luko Balandžio / 15min nuotr. / 15min studijoje – Valentinas Mazuronis

Portalas 15min kviečia susipažinti su įdomiausiais ir aktualiausiais Europos Parlamento nario Valentino Mazuronio, ketinančio dalyvauti rinkimuose į Lietuvos Respublikos prezidentus, pasisakymais tiek apie save, tiek apie įvairias vidaus ir užsienio politikos sritis.

Apie būsimus prezidento rinkimus

„Manau, kad pagrindinė diskusija per ateinančius prezidento rinkimus turėtų būti, kokią poziciją pasirinks Lietuva.“ (Pasisakymas skelbiant apie kandidatavimą į prezidentus, 2018 m. balandžio 9 d.)

„Tas reitingas (pagal kurį V.Mazuronis rinkimuose surinktų vos 0,5 proc. balsų, – red. past.) yra ne kas kita, kaip manipuliacija. Tie reitingai yra daromi tam, kad nukreiptų žmonių pažiūras, už ką reikėtų balsuoti.“ (Pasisakymas 15min studijoje, 2018 m. spalio 15 d.)

„Lietuva (per prezidento rinkimus, – red. past.) privalo pasinaudoti galimybe vėl susivienyti ir keistis. Būtina telkti, o ne skaldyti verslą ir politikus, darbdavius ir dirbančiuosius, jaunus ir patyrusius. Tikslas turi būti vienas – stiprinti Lietuvos valstybę ir tautą.“ (Publikacija 15min, 2018 m. gegužės 29 d.)

„Lietuvai reikia Prezidento, kuris stiprintų Lietuvos valstybę, gintų joje gyvenančių žmonių interesus taip, kaip Jungtinės Amerikos Valstijose tai daro prezidentas Donaldas Trumpas, Vengrijoje – Viktoras Orbanas, Lenkijoje – Jaroslavas Kaczynskis. Tai politikai, kurie savo valstybes, jų žmonių interesus stato į pirmą vietą." (Publikacija delfi.lt, 2019 m. sausio 16 d.)

„Kalbant apie požiūrį į valstybę, tikrai matau daug bendrų sąlyčio taškų su Arvydu Juozaičiu, kalbant apie teisingumą, jo atstatymą Lietuvoje, matau daug bendrų dalykų su Nagliu Puteikiu.“( Pasisakymas laidoje „Delfi Dėmesio centre“, 2018 m. lapkričio 22 d.)

Apie savo politines pažiūras

„Manau, kad dūšioj, jeigu kalbam ne apie ideologinius štampus, o apie visumą, aš ir dabar esu liberalas.

Manau, kad dūšioj, jeigu kalbam ne apie ideologinius štampus, o apie visumą, aš ir dabar esu liberalas.

(…) Pats mąstymas, tas laisvės, liberalizmo, savimi besirūpinančios asmenybės kelio pasirinkimas man iki šiol yra artimi dalykai.“ (Interviu 15min, 2018 m. balandžio 28 d.)

Apie politinį elitą

„Dešimtmečiais pasaulio demokratinėse valstybėse gyvavusi tradicija tarpusavyje susitarti mums, deja, niekada nebuvo būdinga, tačiau šiandien politinio elito susiskaldymas pasiekė savo apogėjų: dešimtmetį trukusi Prezidentės Grybauskaitės arogancija, buldozerinis Skvernelio ir jo vyriausybės darbo stilius, senelio „monarchinės valdžios“ dovana anūkui. Kur mes atsidūrėme?“ (Publikacija 15min, 2018 m. gruodžio 18 d.)

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Valentinas Mazuronis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Valentinas Mazuronis

Apie Lietuvą

„Turime nustoti svaigti apie virtualias, globalias ir kitokias Lietuvas. Lietuvos valstybė gali būti ten, kur yra Lietuvos žemė.“ (Pasisakymas skelbiant apie kandidatavimą į prezidentus, 2018 m. balandžio 9 d.)

„Lietuvos tautinės valstybės pagrindas: istorija, kalba, kultūra ir švietimas.“ (Pasisakymas skelbiant apie kandidatavimą į prezidentus, 2018 m. balandžio 9 d.)

Apie Lietuvos visuomenę

„Bijau, kad mes atidūrėme ant „geltonųjų liemenių“ protestų slenksčio, kuomet bet koks kitas mokytojų, gydytojų, kultūros veikėjų ar socialinių darbuotojų streikas detonuos sprogimą visuomenėje.“ (Publikacija 15min, 2018 m. gruodžio 18 d.)

Apie patriotizmą

„Ura“ patriotizmas nėra sveikos pilietinės visuomenės geriausias bruožas. Boikotuoti renginius, vyti iš šalies, atimti apdovanojimus, deginti knygas (...) ar bet kaip kitaip „atkeršyti“ ne taip kažką pasakiusiems, suabejojusiems „neginčijamomis“ tiesomis, manau, kad nėra geriausias kelias, kuriuo turime eiti.“ (Publikacija 15min, 2017 m. spalio 31 d.)

„Reikėtų suprasti, kad kitaip, „neteisingai“ mąstančių buvo ir bus visuomet. (...) Jie vis dar tie patys Lietuvos piliečiai, irgi mokantys mokesčius, irgi einantys balsuoti ir turintys teisę į žodžio laisvę, kaip ir kiti. Kai pagaliau suvoksime, kad ir partizanus niekinantis pilietis – irgi yra pilietis – galbūt tuomet iš tikro galėtume tikėtis, kad esame teisingesniame kelyje, negu dabar.“ (Publikacija 15min, 2017 m. spalio 31 d.)

Apie dideles kainas

„Rinkos ekonomikos sąlygomis, kuriose Lietuva neabejotinai veikia, administraciniai diktatūriniai reguliaciniai kainų mechanizmai neįmanomi ir tėra pigus rinkiminis triukas šia utopine idėja sukelti rinkėjų lūkesčius.“ (Publikacija 15min, 2018 m spalio 2 d.)

„Kainos tikrai nekris, jei bus uždrausta maximoms, rimi ar iki dirbti sekmadieniais, tokiu būdu leidžiant dirbti mažoms parduotuvėlėms. Atvirkščiai – kainos mažose parduotuvėse bus aukštesnės, nei prekybos centruose dėl elementarių ekonomikos dėsnių.“ (Publikacija 15min, 2018 m spalio 2 d.)

„Net ir ekonomikos pradžiamokslyje yra pasakyta, kad siekiant švelninti kylančių kainų poveikį, būtina didinti gyventojų pajamas, t.y., kelti atlyginimus ir, visų pirma, atlyginimus, dirbančių visuomeniniame sektoriuje – mokytojams, gydytojams, socialiniams ir kultūros darbuotojas ir t.t. Pakėlus atlyginimus biudžetiniams darbuotojams, neišvengiamai kiltų ir dirbančiųjų privačiame sektoriuje atlyginimai, nes konkurencija darbo rinkoje išaugtų.“ (Publikacija 15min, 2018 m. lapkričio 6 d.)

Apie verslo sąlygų gerinimą

„Visi blaiviai mąstantys žmonės (beje, valdantieji itin aršiai pasisako už blaivybę) supranta, kad ne gražiais laiškais kviečiami užsienio investuotojai, o realiais darbais ir kuriamomis palankiomis sąlygomis verslui.“ (Publikacija 15min, 2018 m spalio 2 d.)

Apie bankus

„Galvoje vis nesustodama sukasi mintis, kiek daug praleista, užleista, perleista: bankų sektorius perduotas užsieniečiams, be jokios galimybės bent minimaliai kontroliuoti jų grobuonišką politiką paprastų vartotojų atžvilgiu; miškai išdraskyti ir parengti perduoti kam reikės, kai ateis laikas; nacionaliniam transliuotojui dedamas apynasris, o gal ir daugiau.“ (Publikacija 15min, 2018 m. sausio 16 d.)

„Nekontroliuojamų šalies komercinių bankų apetitas nuolat auga, o jų savivalei, rodos, nėra ribų.

Nekontroliuojamų šalies komercinių bankų apetitas nuolat auga, o jų savivalei, rodos, nėra ribų.

Ką daro Lietuvos valdžia siekdama apginti savo žmonių interesus ir užtikrinti savo žmonių finansinį saugumą?“ (Publikacija 15min, 2018 m. birželio 5 d.)

Apie mokytojų streikus

(Apie tai, kaip spręstų mokytojų streikų problemą) „Ateiti, su žmonėmis normaliai šnekėti ir atrasi minimalų kompromisą. Per dvejus metus vyriausybė taip ir nesugebėjo savo gairių sudėlioti visuomeninio sektoriaus finansavimui ir tik dabar staiga premjeras kviečia kalbėtis apie tai, kaip kelti visuomeninio sektoriaus atlyginimus.“ (Pasisakymas debatų metu, 2018 m. gruodžio 10 d.)

(Apie dabartinių valdančiųjų požiūrį į mokytojus) „Žiūriu ir liūdna darosi – nemyli valdžia žmonių. Gražiai šneka, žada, bet nemyli ir negerbia, nes mano kad užtenka pigių triukų jiems apmauti.“ (Publikacija 15min, 2018 m. lapkričio 13 d.)

Apie vaikų teises

„Šiandien veikianti (Vaikų teisių, – red. past.) reforma pasireiškė savo juodąja puse. Ji atrišo rankas valdininkams ir tarnautojams, prisidengiant vaikų gynėjų vardu, terorizuoti šeimas, sėti baimę, neužtikrintumą, skatinti žmones skusti vieni kitus ir taip prisidėti prie vaikų paėmimo iš asocialių šeimų statistikos „gerinimo.“ (Publikacija 15min, 2018 m. lapkričio 6 d.)

„Mes turime liūdną Norvegijos pavyzdį, kai Lietuvos vaikus ne tik atėmė iš jų tėvų, tačiau jiems buvo nutraukti bet kokie santykiai su jų artimaisiais, draugais bei juos supusia aplinka. (…) Sakoma, kad Norvegijos valstybė tai daro siekdama apsaugoti vaikus. Mano akimis, iš šių vaikų buvo atimta vaikystė, tėvai, seneliai ir tėvynė. Gaila, kad mūsų valstybė tam tyliai pritaria ir nedaro nieko gelbėdama savo vaikus.Ar mes norime, kad panaši sistema būtų įgyvendinta ir Lietuvoje? Aš nenoriu, nes manau, kad ši sistema griauna šeimas, žaloja daugelio žmonių gyvenimus, ir pirmoje eilėje tų vaikų gyvenimus, dėl kurių gerovės tai tariamai daroma.“ (Publikacija 15min, 2018 m. lapkričio 6 d.)

Apie homoseksualų teises

„Mano manymu, vienalyčių porų partnerystės įteisinimas – tik pirmas žingsnis. Akivaizdu, kad po to sektų santuokos ir įsivaikinimo įteisinimas, o tam nei aš, nei Darbo partija negalime pritarti. (…) Manau, kad mano išdėstytai pozicijai pritaria dauguma Lietuvos gyventojų, bet jeigu kam nors iš konservatorių, socialdemokratų ir žaliųjų atrodo kitaip – surenkime referendumą šiuo klausimu ir padėkime tašką. “ (Publikacija 15min, 2016 m. rugsėjo 12 d.)

„Homoseksualams nejaučiu jokios neapykantos, daug tokių žmonių pažįstu, kartu dirbame. Kaip žmonės jie turi teisę elgtis, kaip jiems patinka, tačiau tokią teisę turiu ir aš. Todėl renkuosi nepritarti eitynėms, renkuosi nepritarti agresyviam homoseksualumo populiarinimui ir demonstravimui.“ (Publikacija 15min, 2016 m. rugsėjo 17 d.)

Apie lotyniškas raides pasuose

„Valstybės pareiga užtikrinti, kad pilietis savo valstybėje jaustųsi gerbiamas visomis prasmėmis ir jeigu kažkas geriau jausis turėdamas pase pavardę su Q, W ar X raidėmis – tebūnie, man garbė bus į tą žmogų kreiptis taip, kaip jis nori.“ (Publikacija 15min, 2016 m. birželio 10 d.)

Luko Balandžio / 15min nuotr./Dalia Grybauskaitė ir Valentinas Mazuronis
Luko Balandžio / 15min nuotr./Dalia Grybauskaitė ir Valentinas Mazuronis

Apie dvigubą pilietybę

„Jau dabar mūsų mažiau nei 3 mln. Nenorėčiau žinoti, kad dar po ketvirčio amžiaus bus mažiau nei 2. Taigi, dviguba pilietybė gali būti simbolinis pirmas žingsnis dideliems pokyčiams.“ (Publikacija 15min, 2015 m. balandžio 24 d.)

Apie miškų kirtimus

„Kodėl mes tyliai sutinkame, kai mūsų miškai verčiami tik lentų ir skiedrų gaminimo kombinatais?

Kodėl mes tyliai sutinkame, kai mūsų miškai verčiami tik lentų ir skiedrų gaminimo kombinatais?

Pūva ne Lietuvos miškai, pūva, o gal jau supuvo kai kurių sprendimų priėmėjų sąžinė.“ (Publikacija 15min, 2018 m. rugpjūčio 30 d.)

Apie cigarečių depozito sistemą

„Siūlau Lietuvoje įdiegti, taip vadinamų, drogomatų sistemą arba cigarečių pakelių bei nuorūkų depozito sistemą. (…) Drogomatų ar, kaip juos bevadintumėme, sistema leistų ne tik išvalyti Lietuvą nuo visur besimėtančių nuorūkų ir cigarečių pakelių, bet ir padėtų susidaryti aiškesnį vaizdą dėl kontrabandinių cigarečių masto ir judėjimo šalyje, nes nepažymėtus atitinkamu kodu pakelius būtų labai lengva atpažinti, o be to, akivaizdu, kad tik kontrabandinį pakelį labai paprasta lengva ranka išmesti, nes už jį į tavo kišenę niekas negrįš.“ (Publikacija 15min, 2018 m spalio 4 d.)

Apie kovą su priklausomybėmis

„Sudarykime sąlygas, kad kiekvienas norintis gydytis nuo priklausomybių turėtų tokią galimybę. Kurkime tokią aplinką bei atmosferą Lietuvoje, kad žmonės matytų gyvenimo prasmę ir neskęsdami alkoholyje. Tai ir bus reali ir tikra kova su priklausomybėmis, tai ir bus pagalba Lietuvos žmonėms.“ (Publikacija 15min, 2017 m. gruodžio 15 d.)

Apie žemės pardavimą užsieniečiams

„Negalime būti rezervatas, nes ir dabar užsieniečiai per statytinius perka tą žemę. Turime nustatyti tvarką, kaip yra kitose šalyse, ir nesigąsdinti, kad kažkas čia viską išpirks.“ (Pasisakymas 15min konferencijoje, 2013 m. sausio 30 d.)

Apie automobilių mokesčius

„Turime apmokestinti visus naujai perkamus automobilius, jeigu jie perkami seni ir neatitinka tam tikrų reikalavimų.“ (Pasisakymas „Žinių radijuje“, 2016 m. gegužės 30 d.)

Apie aukštąjį mokslą

(Apie universitetų jungimą) „Visi čia kažką žudyti pasiruošę, o Gabrielius (Landsbergis , – red. past.) dar ir tarybinio planavimo principą įdiegti – 3 universitetai ir ne daugiau. O kodėl ne 4? O gal 2? Nieko žudyti nereikia, viskas turi numirti savaime. Aš prieš eutanaziją. Kam reikės, tegul miršta.“ (Pasisakymas debatuose, 2016 m. rugsėjo 7 d.)

Apie ES įr NATO

„Tai (Narystė ES ir NATO, – red. past.) buvo Lietuvos valstybės išgyvenimo ir sustiprėjimo vienintelis galimas kelias tuo metu. Tie teisingi žingsniai buvo padaryti, kaip juos padarė Latvija, Estija ir daugelis kitų valstybių.“ (Publikacija 15min, 2017 m. rugsėjo 14 d.)

(Apie dėl Emanuelio Macrono išrinkimo liūdinčius Lietuvos politikus) „Liūdėti dėl to, kad Prancūzija pasirinko Europinį kelią, kad bent jau artimiausius kelis metus Europos Sąjunga nebus išdraskyta ir supriešinta – keista. Dar keisčiau kai tai daro politikai, kurie savo laiku įnirtingai agitavo stoti į ES ir kurie visuomet dalyvauja Europos Parlamento rinkimuose.“ (Publikacija 15min, 2017 m. gegužės 17 d.)

Valentinas Mazuronis
Valentinas Mazuronis

„Ką reikštų išardyta ES šiandien? Pačiu paprasčiausiu buitiniu lygmeniu – tai ir vėl uždaros sienos, apsunkintas keliavimas, smarkiai sumažintos galimybės dirbti ir mokytis svetur, o žvelgiant plačiau: vėl konfliktai ir karai tarp valstybių. Dėl ES Europa nematė jokio didesnio karinio konflikto jau daugiau nei 70 metų – niekuomet istorijoje taip nėra buvę.“ (Publikacija 15min, 2017 m. gegužės 17 d.)

„Pripažindamas visas problemas, sutikdamas, kad ES turi keistis, jos politikai turi nusileisti ant žemės ir išgirsti ko iš tiesų nori žmonės, vis tiek negaliu nepasakyti, kad šiandien Lietuvai nėra geresnio pasirinkimo nei buvimas ES.“ (Publikacija 15min, 2017 m. gegužės 17 d.)

Apie krašto saugumą

„Šiandien (krašto saugumo, – red. past.) situacija yra visiškai kitokia nei buvo prieš 2 metus: NATO saugumo garantijos ir pasiruošimas visai kito lygio, smarkiai padidinome ir toliau didiname saugumui skirtą finansavimą, Lenkijoje ir Baltijos šalyse dislokuotos NATO pajėgos ir įkurti vadovavimo štabai, Europoje suformuotas itin greito reagavimo NATO karinis dalinys ir t.t. Dar yra ką veikti stiprinant Lietuvos ir mūsų regiono saugumą, bet toli gražu nebesame toje pačioje situacijoje, kaip prieš Krymo įvykius.“ (Publikacija 15min, 2016 m. gruodžio 30 d.)

Apie santykius su Lenkija

„Mes akivaizdžiai ir iki skausmo aiškiai pamatėme, jog strateginė partnerystė su JAV, Lenkija, Baltijos šalimis, NATO ir pakankamas krašto gynybos finansavimas yra esminis mūsų saugumo garantas. Visi smulkūs nesutarimai, kaip raidės pase ar gatvių pavadinimų lentelės, yra visiškas niekis palyginti su fundamentaliais mūsų valstybės saugumo klausimais.“ (Publikacija 15min, 2014 m. rugsėjo 4 d.)

Apie Rusiją

„Rusija deja nerodo geranoriškumo ženklų, okupuoja svetimas teritorijas ir reiškia pretenzijas į naujas. Šiandien Europa gali ir turi demonstruoti savo išmoktas pamokas.“ (Publikacija 15min, 2015 m. gegužės 5 d.)

„Dabar vyksta didžiulis konfliktas tarp Vakarų valstybių ir Rusijos. Šitame visame procese mes neabejotinai turime būti Vakarų pusėje, todėl, kad mes esame ir Europos Sąjungos, ir NATO nariai. Mūsų veiksmai turėtų būti koordinuojami, kaip parama Jungtinei Karalystei.“ (Interviu lrytas.lt, 2018 m. balandžio 5 d.)

„Rusija turi ir turtingą kultūrą, ir puikių žmonių. Man yra tekę asmeniškai bendrauti su šios šalies žmonėmis, jie yra draugiški, nuoširdūs. Manau, kad tos politikos, kurią vykdo Rusijos valdžia ir jos veiksmų, nereikėtų sutapatinti su visais šios šalies žmonėmis arba su neapykanta Rusijos tautai. Tai neteisingas požiūris, kuris tik pasitarnautų Rusijos valdžios branduoliui.“ (Interviu lrytas.lt, 2018 m. balandžio 5 d.)

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Valentinas Mazuronis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Valentinas Mazuronis

Apie Ukrainą

„Matydami, kokią kainą moka Ukraina už savo apsisprendimą puoselėti demokratines vertybes ir būti arčiau ES, mes dar stipriau suvokiame ES teikiamą naudą ir būtinybę, nes priešingas pasirinkimas reikštų buvimą V.Putino Rusijos sferoje.“ (Publikacija 15min, 2014 m. rugsėjo 4 d.)

Matydami, kokią kainą moka Ukraina už savo apsisprendimą puoselėti demokratines vertybes ir būti arčiau ES, mes dar stipriau suvokiame ES teikiamą naudą ir būtinybę.

Apie Dalią Grybauskaitę

„Prezidentės Dalios Grybauskaitės (metinis, – red. past.) pranešimas – tai ne kas kita, kaip akivaizdus dvigubų standartų siekiant savo politinių interesų atspindys; ne kas kita, kaip ciniškas veidmainiškumas, naudojant intrigas ir pokiliminę politiką; ne kas kita, kaip selektyvus požiūris vertinant viską, kas vyksta valstybėje pasitelkiant teisėsaugos bei specialiųjų tarnybų instrumentą kovoje su politiniais oponentais; ne kas kita, kaip begėdiškai permesta atsakomybė nuo savo pečių kitiems, girdi, tai ne aš, tai – JIE.“ (Publikacija 15min, 2018 m. birželio 12 d.)
„Prezidente, į kokią Lietuvą Jūs mus vedėte 10 metų ir į kokią atvedėte?“ (Publikacija 15min, 2018 m. birželio 12 d.)

Apie Gitaną Nausėdą

„Aš tiesiog netikiu nuoširdumu žmogaus, kuris ilgą laiką naudojosi savo tarnybine ir visuomenine padėtimi bei savo darbdavio sukurta prieiga prie žiniasklaidos priemonių, tokiu būdu „jaukindamasis“ visuomenę ir augindamas savo populiarumą, o dabar tai naudoja savo neoficialiai rinkimų kampanijai vykdyti. Ar galima tokį elgesį vadinti vertu pasitikėjimo?“ (Publikacija 15min, 2018 m. rugsėjo 5 d.)

Apie tai, kodėl skylant liberalų sąjungai pasirinko eiti su R.Paksu

„Tai (sprendimas palaikyti Rolando Pakso pusę skylant liberalams, – red. past.) buvo, aš sakyčiau, bendražmogiško padorumo klausimas. (…) Tuo metu, jei gerai prisimenu, ten buvo tie patys Gintaras Steponavičius, Eligijus Masiulis, Eugenijus Gentvilas, Artūras Zuokas – visa kompanija. Tada man atrodė ir dabar atrodo, kad jie, pasinaudoję proga, perlipo per galvą – velniop, mes einam į priekį. (…) Aš pasirinkau tą pusę, kuri, mano nuomone, buvo korektiškesnė. Ir viešai kitiems sakiau: vaikinai, man atrodo, kad jūs elgiatės nekorektiškai. Supraskite, tada dar prezidento rinkimai buvo tolima perspektyva, niekas negalėjo prognozuoti, kad R.Paksas laimės.“ (Interviu 15min, 2018 m. balandžio 28 d.)

Apie pasirinkimą tarp Vytauto Landsbergio ir Algirdo Brazausko

(Paklaustas, kas labiau prie širdies – Landsbergis ar Brazauskas) „Abu. (…) Abu tie žmonės padarė tikrai daug mūsų valstybei. Mes galime vertinti vieną jų kitaip, mylėti, nemylėti, viskas tvarkoje. Bet aš manau, kad mes iš viso Lietuvoje dažnai nevertiname nei savo žmonių, nei padarytų darbų. Kažką apmėtyti purvais, mėšlais mes visi greiti, 10 balų. Bet sugebėti atrasti gėrį, kuris mus visus vienaip ar kitaip jungtų... aš sakyčiau, kad abu.“ (Interviu 15min, 2018 m. balandžio 28 d.)

Apie humoro jausmą

„Manau, kad į viską reikia žiūrėti su geru, sveiku humoro jausmu.

Manau, kad į viską reikia žiūrėti su geru, sveiku humoro jausmu.

Ir vertinu žmones, kurie sugeba net ir kritinėse, blogiausiose situacijose į save pažiūrėti su sveiku humoru. Man atrodo, jie ir ilgiau gyvena, ir man priimtinesni.“ (Interviu 15min, 2018 m. balandžio 28 d.)

Apie Darbo partiją

„Taip, iš vienos pusės Darbo partija turi problemų su teisėsauga, bet parodykite man partiją, kuri jų neturi?“ (Įrašas „Facebook“ tapus Darbo partijos pirmininku, 2015 m. balandžio 27 d.)

Apie Loretą Graužinienę

(Santykiai su Loreta Graužiniene jai esant Seimo pirmininke, – red. past.) normalūs, draugiški, iš mano pusės net meilūs, meiliai simpatiški. Aš galiu tik savo pusės santykius įvardinti – įvardinčiau gerais, normaliais, darbiniais, jeigu rimtai.“ (Atsakymas į 15min žurnalistės klausimą, 2016 m. vasario 10 d.)

Apie savo idėją Lietuvai

„Tai galėtų būti mano Idėja Lietuvai: įgyvendinti tai, kas jau sugalvota arba kalbant dar paprasčiau – tiesiog pradėti dirbti.“ (Publikacija 15min, 2017 m. rugsėjo 14 d.)

Apie žurnalistus

„Tebūnie ta ketvirtoji valdžia už kiekvieno Seimo koridoriaus kampo, kad mes politikai niekuomet nepamirštume kaip čia atsiradome ir kam esami skolingi. Ir jeigu tas ketvirtosios valdžios prieš mus pastatytas veidrodis rodys kreivai – juk patys žinote – ne veidrodis gi kaltas.“ (Publikacija 15min, 2014 m. lapkričio 13 d.)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min