15min be reklamos
2013 01 02, 10:46 Atnaujinta 2013 01 08, 12:23

Skelbiami „Vilniaus kronikų“ konkurso nugalėtojai

Kartu su 2013 metų sutikimu Vilniaus gyventojai ir visi mylintys šį miestą yra kviečiami savo meilę ir simpatijas šiam miestui reikšti fotografijomis – vaizdais iš kasdienio gyvenimo Vilniuje. Žinia, Vilniui šie metai ypatingi, mat sukanka 690 metų.
Vilnius, kokio nemato turistai (Pavasario g.)
Vilnius, kokio nemato turistai (Pavasario g.) / Anželika Po/„Vilniaus kronikų“ nuotr.

Siekiant pažymėti šią reikšmingą Lietuvai, o kartu ir visai Europai datą (juk Vilnius yra tapęs svarbiu Europos žemėlapio fragmentu, kurio pakraštyje netgi žymimas  Europos geografinis centras) bei suburti mylinčius šį miestą, startuoja projektas „Vilniaus kronikos 2013“.

„Vilniaus kronikos“ apims ištisus metus ir jo pagrindą sudarys užfiksuoti saviti momentai iš kasdienio gyvenimo Vilniuje nuo sausio 1 iki gruodžio 31 dienos. Metams pasibaigus bus išleistas nuotraukų albumas, kalendoriškai atspindintis Vilniaus miesto nuotaikas,  oro išdaigas, miestiečių linksmybės, užfiksuotas ironiškas situacijas, kasdieninius epizodus iš gatvių, skersgatvių, viešųjų erdvių gyvenimo.

KONKURSAS

noma.lt nuotr./Interjero akcentas: raidė
Interjero akcentas: raidė

Siųskite kokybiškas nuotraukas su akimirkomis iš pirmosios 2013 metų savaitės nuo sausio 2d. iki sausio 6 d. imtinai. Nepamirškite nurodyti datos, kurią dieną buvo daryta nuotrauką.

„Vilniaus kronikos 2013“ nuotraukų laukia adresu foto@vilniauskronikos.lt. Atsiųsti vaizdai bus publikuojami projekto „Facebooke“ paskyroje (spausti čia) bei TUMBLR (spausti čia).

Trijų daugiausiai „Like/Patinka“ paspaudimų „Facebook“ tinkele surinkusių nuotraukų autoriai bus apdovanoti  interjero smulkmenų parduotuvėlės noma.lt įsteigtomis pastatomomis jų vardo pirmosiomis raidėmis arba pasirinktinai bet kuria kita raide. Trys laimėtojai bus paskelbti sausio 8 dieną portalo 15min.lt konkursų rubrikoje.

KONKURSO NUGALĖTOJAI

Anželika 72 balsai – jos nuotrauką išvysite čia

Victor 33 balsai – jo nuotrauką išvysite čia

Ugnė 25 balsai – jos nuotrauką išvysite čia

Su nugalėtojais konkurso organizatoriai susisieks asmeniškai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min