Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Spektaklis kvies nustatyti ribas

Naujasis spektaklis debiutuos Kaune
Spektaklio autorių nuotr. / Naujasis spektaklis debiutuos Kaune
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Asociacija „Teatronas“ kviečia įvertinti naują spektaklį. Jį išvysti kauniečiai galės šeštadienį Kauno kultūros centre „Tautos namai“.

Vienos dalies mistinės dramos „Riba“ autorius – Gintautas Katulis. Šis spektaklis – jau antrasis „Teatrono“ bendras kūrinys. Kauniečiai jau turėjo progų įsitikinti, kad „Teatrono“ narių spektakliai rimti, nors juose vaidinantys aktoriai – moksleiviai. Sausį Kaune parodytas pirmasis „Teatrono“ vaidinimas „Sveiki!“, režisuotas Gildo Aleksos. Šis kūrinys buvo verčiamas į gestų kalbą.

Naujajame spektaklyje jaunieji aktoriai nagrinėja gyvenimo nežinomybės akivaizdoje, gyvenimo baimės ir grožio temas.

„Spektaklis „Riba“ kupinas atvirų išgyvenimų, pamąstymų. Jame nagrinėjamos problemos visiems žinomos, tik pateikimo forma kita. Spektaklyje užduodami klausimai, skirti svarstymams apie pasitikėjimą. Tačiau drama nėra tik apie aštuonis jaunuolius, gyvenančius ties riba. Tai istorija apie visus, kurie stovi ant tilto krašto ir ieško atsakymų“, – teigia spektaklio „Riba“ kūrėjai. Ankstesniame savo spektaklyje laukę jaunimo, šįkart „Teatrono“ nariai tikisi patraukti brandesnės publikos dėmesį.

„Vasario 27 dieną „Riba“ bus peržengta pirmą kartą, todėl žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik spektaklį, bet ir tikras veikėjų (aktorių) emocijas ir net patys galės pajausti, ką reiškia stovėti jėgos, kurios nesupranti, akivaizdoje“, – kalbėjo viena iš „Teatrono“ narių Monika Butkutė.

Spektaklio pradžia - šeštadienį, 17 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min