2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2017 11 21

Startuoja 15min iniciatyva – „Tiesai reikia tavo palaikymo“

Dažnai girdime: „Kodėl vėl apie tai rašote, juk niekas mūsų valstybėje vis tiek nepasikeis?“ Mūsų, žurnalistų, misija yra atskleisti tiesą visuomenei, kad ir kokia ji bebūtų. Kiekviena valstybinėje žemėje nuversta tvora, kiekvienas nesąžiningo politiko paviešinimas – tai tik iššūkis mums judėti pirmyn. 
Tiesai reikia tavo palaikymo
Tiesai reikia tavo palaikymo

„Abejinga visuomenė – kiekvieno korumpuoto politiko ir verslininko svajonė. Abejingumas žudo permainas ir švaresnės valstybės viltį. Ačiū, kad padedate mums parodyti nesąžiningųjų akytes“, – sako 15min Tyrimų skyriaus vadovas Šarūnas Černiauskas.

„Tiesai reikia tavo palaikymo“ – tai nauja 15min iniciatyva, kuria kviečiame prisidėti prie tiriamosios žurnalistikos augimo būnant neabejingiems. Tai padaryti galite keliais būdais: skleisdami tiesą paprastu būdu – dalydamiesi mūsų tyrimais, pranešdami apie korupcijos atvejus mūsų žurnalistams, arba simboliškai – pirkdami „Tiesai reikia tavo palaikymo“ atributiką.

Specialiai šiai iniciatyvai sukūrėme polapį, kuriame rasite realius tekstus ir tyrimus, kurie padarė pokytį visuomenėje, tačiau visuomenės atmintyje tai per laiką nublanksta, iškyla nauji skandalai, todėl, kad tai nebūtų pamiršta, reikia jūsų palaikymo. Dalydamiesi mūsų tyrimais ir tekstais apie Lietuvoje esančias negeroves, jūs taip pat prisidedate prie tiesos skleidimo. Sekdami, kaip korumpuotam Seimo nariui nesiseka iš balos išlipti sausam, ir skleisdami šią žinią, jūs tampate savo valstybės šeimininkais.

Antras būdas palaikyti tiesą – papasakoti mums apie negeroves, su kuriomis susiduriate savo kasdieniame gyvenime. Taip jūs padėsite skleisti tiesą, nes tiesai ir pokyčiams valstybėje reikia jūsų palaikymo.

15min skaitytojams taip pat siūlome įsigyti „Tiesai reikia tavo palaikymo“ suvenyrų. Visas už juos gautas lėšas skirsime tiriamosios žurnalistikos auginimui Lietuvoje.

„Žurnalistikos legenda Lowellis Bergmanas per susirinkimą JAV man sakė: dauguma žurnalistų tyrimų neturi jokio poveikio, bet mes vis tiek dirbame, kad prisidėtume prie bendruomenės gerovės. To pasiekti galima tik kiekvieną dieną kokybiškai darant savo tiriamąjį darbą, vis naujus ir naujus tyrimus“, – sako Tyrimų skyriaus žurnalistas Dovydas Pancerovas.

Būtent taip mes ir dirbame – nekreipdami dėmesio į tai, kiek laiko ir jėgų reikia tiesai išsiaiškinti, kiekvienu tekstu stengiamės judinti įsišaknijusias negeroves ir tikime, kad pirmiausia tiesa gali padaryti svarbius mūsų visuomenės gerovės pokyčius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min