Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 5d. 07:04

Stebės tvarkos drumstėjus

Nuo birželio 1-osios viešosios tvarkos pažeidėjai Kaune gali sulaukti realios bausmės.

Kauno politikai nusprendė steigti Viešosios tvarkos tarnybą. Oficialiai po mėnesio pradėsiančios dirbti tarnybos darbuotojai kontroliuos daugelį viešojo gyvenimo sričių: užtikrins savivaldybės teisės aktų, reglamentuojančių viešąją tvarką, vykdymą, stebės ir baus netvarkingus gyvūnų šeimininkus bei užtikrins tvarką viešose erdvėse, per masinius renginius, operatyviai reaguos į gautus gyventojų skundus, rinks bei perduos informaciją atitinkamoms tarnyboms.

„Daug metų niekam nerūpėjo, kad, pavyzdžiui, išorinė Kauno įmonių reklama atitiktų jai keliamus reikalavimus. Sukurta daugybė taisyklių, bet jų niekas nesilaiko. Nuo šiol taip nebus“, – LŽ sakė Kauno miesto savivaldybės Bendrojo skyriaus vyriausiasis specialistas Piotras Lagunovas. Jis bus vienas iš naujosios tarnybos darbuotojų, užtikrinsiančių, kad būtų laikomasi Kauno miesto tarybos priimtų taisyklių.

Viešosios tvarkos tarnybos darbuotojai ne tik kontroliuos, bet ir baus. Jie vilkės mėlynos spalvos tarnybinę uniformą, turės darbo pažymėjimus. Pasak P.Lagunovo, tarnyboje dirbs šeši darbuotojai, jiems bus suteikti specialūs įgaliojimai.

„Kuriame naują tarnybą, tačiau ji bus sudaroma iš savivaldybėje jau ne vienus metus dirbančių žmonių“, – LŽ sakė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

„Lietuvos žinios“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min