Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Su cigarečių kontrabanda kovoję pareigūnai apipilti „Philip Morris Baltic“ premijomis

20141120_103609
Kauno apskrities VPK nuotr. / Kontrabanda
Šaltinis: 15min
0
A A

Už praėjusių metų sėkmingą darbą kovojant su nelegalia prekyba tabako gaminiais apdovanoti šeši Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Tauragės ir Utenos apskričių policijos pareigūnai. Jiems išmokėta apie 4 600 eurų vienkartinių piniginių išmokų.

Geriausią rezultatą kovoje su nelegaliais rūkalais pasiekė Utenos apskrities policijos Visagino policijos komisariatas – jiems atiteko 10 tūkst. eurų piniginė parama.

Geriausi pareigūnai yra skatinami bendra Policijos departamento ir tabako bendrovės „Philip Morris Baltic“ iniciatyva, pagal kurią bendrovė įsipareigojo suteikti policijai apie 104 000 eurų dydžio paramą, kuri bus naudojama skatinti labiausiai kovoje su šešėliu pasižymėjusius apskričių vyriausiuosius policijos komisariatus ir jų pareigūnus 2015-2016 metais.

„Philip Morris Baltic“ generalino direktoriaus Alberto Bernardi teigimu, Lietuvos Vyriausybė pasiekė puikių rezultatų – nelegalios prekybos tabako gaminiais lygis šalyje sumažėjo nuo 40 proc. 2010 metais, iki 28 proc. 2013 metais.

Pareigūnai bus skatinami pagal griežtai apibrėžtas taisykles. Apskričių vyriausieji policijos komisariatai Policijos departamento sprendimu bus skatinami kas pusmetį 2015 metais ir 2016 metais.

Kiekvieną kalendorinių metų ketvirtį bus atrenkama po šešis skatintinus policijos pareigūnus.

Šalys taip pat sutarė bendradarbiauti nusikalstamų veikų ir administracinių teisės pažeidimų, susijusių su nelegalia tabako gaminių apyvarta, prevencijos, atskleidimo ir tyrimo srityje, rengdamos bendras priemones bei nusikalstamumo prevencijos projektus, keisdamosi su tuo susijusia informacija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min