Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 22d. 15:29

Teismas atmetė R.Cytackos ir LLRA-KŠS skundą dėl Panerių-Grigiškių vienmandatės apygardos rezultatų atšaukimo

Seimo rinkimai 2020, balsų skaičiavimas
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr. / Seimo rinkimai 2020, balsų skaičiavimas

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas ketvirtadienį atsisakė priimti Renatos Cytackos ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) skundą dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimo panaikinimo ir rinkimų rezultatų Panerių-Grigiškių apygardoje pripažinimo negaliojančiais, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Teismas konstatavo, kad pareiškėjų siekis užginčyti įvykusio balsavimo rezultatus Panerių-Grigiškių apygardoje ir panaikinti minėto VRK sprendimą turėjo būti pateikiamas iki balsavimo pabaigos ir nėra priskirtinas nagrinėti Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui, todėl pareiškėjų skundą atsisakyta priimti.

LLRA-KŠS trečiadienį, pranešė Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui pateikusi skundą, kuriuo prašoma pripažinti negaliojančiais Seimo rinkimų pirmojo turo rezultatus Panerių-Grigiškių vienmandatėje apygardoje.

Antrajame ture šioje apygardoje varžosi 29,27 surinkusi konservatorė Agnė Bilotaitė ir 11,92 proc. balsų gavusi Laisvės partijos kandidatė Rita Balčiūnienė.

Trečia šioje apygardoje liko LLRA-KŠS atstovė Renata Cytacka, surinkusi 11,22 proc. balsų.

LLRA-KŠS kartu su R.Cytacka prašė teismo sustabdyti pakartotinį balsavimą šioje apygardoje bei įpareigoti Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) pateikti informaciją apie žinomus rinkimų pažeidimus.

Tuo pačiu buvo prašoma pripažinti negaliojančiais pirmojo Seimo rinkimų turo rezultatus šioje apygardoje.

Taip pat LLRA-KŠS ir Darbo partijos atstovai dėl nustatytų pažeidimų anksčiau šią savaitę prašė VRK anuliuoti rezultatus Panerių-Grigiškių apygardoje ir perskaičiuoti balsus visoje Lietuvoje.

Vyriausiojo administracinio teismo nutartis yra neskundžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min