Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ugniagesiai demonstruos savo techniką

Klaipėdos ugniagesių automobiliai.
15min nuotr. / Ugniagesiai profesinės šventės proga klaipėdiečiams ir miesto svečiams pristatys savo naudojamą techniką.
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį, gegužės 4-ąją bus minima šv. Florijono, Gaisrų sergėtojo diena. Ta proga uostamiesčio priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai demonstruos naujausią gaisrininkų techniką, taip pat narų įrangą bei gaisrininkų pasirengimą.

Prie prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ vyksiančiame renginyje taip pat bus išrinkti geriausi vaikų piešinių konkurso priešgaisrine tematika darbai, o kelioms dešimtims jų autorių įteikti prizai.

„Norime klaipėdiečius supažindinti su naujausia gaisrininkų technika, parodyti jos galimybes. Juk dažniausiai mūsų darbą žmonės mato nelaimių metu, tad profesinės šventės proga kviečiame visus susipažinti su tuo, kas, kaip sakoma, lieka „už kadro“, – sakė Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 3-iosios komandos viršininkas Bronislovas Lukauskas.

Antradienį, 14 val., prasidėsiančiame renginyje gaisrininkai pristatys naujus automobilius, specialią dešimties tonų cisterną, gesinimo putomis automobilį. Visi norintieji galės pamatyti narų-gelbėtojų įrangą bei sužinoti daugiau įdomių detalių apie sudėtingą darbą.

15min nuotr. /Ugniagesiai smalsuoliams demonstruos savo techniką.
15min nuotr. /Ugniagesiai smalsuoliams demonstruos savo techniką.

„Miestiečiai galės ne tik pamatyti, ką gali naujoji technika, bet ir iš arti viską apžiūrėti, užduoti juos dominančius klausimus“, – intrigavo B.Lukauskas.

Pirmą kartą klaipėdiečiams bus demonstruojamos ir 45 metrų aukščio gaisrininkų alkūninio pakėliklio galimybės – sulig 12 aukštų namo stogu pakylančios strėlės viršūnėje priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo valdybos komandos nariai rodys, kaip kovojama su gaisru didžiuliame aukštyje.

Šio renginio metu vaikams  bus priminta, ką reikia daryti, norint išvengti gaisrų, kaip saugiai elgtis su ugnimi.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min