Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 3d. 11:02

Uostamiestyje – nauja reketininkų karta (video)

Pas įtariamuosius rastas revolveris, pistoletas bei peilis.
Klaipėdos apskr. VPK nuotr. / Pas įtariamuosius rastas revolveris, pistoletas bei peilis.

Uostamiesčio pareigūnai teigia, kad Klaipėdoje galvas bando kelti nauja reketininkų karta. Pareigūnai su įkalčiais sulaikė du nedirbančius 25-erių ir 26-erių metų jaunuolius, siejamus su jaunimo nusikalstamomis grupuotėmis.

Klaipėdos apskr. VPK nuotr./Peilis
Klaipėdos apskr. VPK nuotr./Peilis

Įtariama, kad abu nuolat viešai ciniškai ir įžūliai besielgiantys jaunuoliai galėjo verstis heroino platinimu labai dideliais kiekiais.
 
Įtariama, kad liepą  vienoje Klaipėdos degalinėje 26–erių metų jaunuolis 28–erių verslininką ir grumtynių metu peiliu sužalojo koją. Taip pat įtariama, kad kitą dieną minėti du jaunuoliai bei dar 3–4 nenustatyti asmenys užpuolė ir sumušė šį verslininką vienoje iš Klaipėdos miesto centre esančių kavinių.

Abu klaipėdiečiai sulaikyti po to, kai spalio pradžioje Klaipėdoje, Skulptūrų parke, už 1 300 Lt vienam vaikinui pardavė apie 6 g narkotinės medžiagos – heroino. Pas įtariamuosius rasti, įtariama dujiniai, revolveris ir pistoletas bei peilis.

Darželio gatvėje, kratos gyvenamojoje patalpoje metu pas vieną iš jų rasta ir paimta dar apie 25 g heroino. Paskirti narkotinės medžiagos ir ginklų kriminalistiniai tyrimai.

Klaipėdos apskr. VPK nuotr./Per kratą aptikti pinigai.
Klaipėdos apskr. VPK nuotr./Per kratą aptikti pinigai.

Abiems iki šiol neteistiems jaunuoliams pareikšti įtarimai dėl žmogaus terorizavimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis labai dideliais kiekiais. 

Vienas jų suimtas, o jo bendrininkui paskirtas priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas.

Už žmogaus terorizavimą, sistemingą bauginimą panaudojant psichinę prievartą numato laisvės atėmimą iki 4 metų. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimo bausmę nuo 2 iki 8 metų.

VIDEO: Klaipedoje sulaikyti du heroino platintojai, siejami su jaunimo grupuotemis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min