Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Uostamiestyje savaitei įsikurs Europos direktorius

Europa
Photos.com / Europa
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmą kartą uostamiestyje vyks netradicinis renginys, kurio metu bus renkamas Europos direktorius. Į šį postą gali pretenduoti visi Klaipėdos ir aplinkinių rajonų gyventojai nuo 18 iki 67 metų.

Unikalaus renginio „Klaipėdos Europos informacijos centras - Europe Direct ieško Europos direktoriaus“ iniciatorius - Klaipėdos Europos informacijos centras-Europe Direct.

Laimėtojo, kuris bus patvirtintas iki balandžio 23 dienos, laukia įspūdingas prizas: galimybė savaitei į savo rankas perimti Klaipėdos Europos informacijos centro vairą, susipažinti su šios įdomios veiklos „virtuve“ ir per savaitę gauti net 1000 Lt atlyginimą! 

„Renginio tikslas – plačiau atverti Europos informacijos centro duris  ir suteikti galimybę žmonėms mūsų darbo specifiką pamatyti savo akimis bei pajausti savo kailiu. Renginys žaismingas ir savaitės darbas tikras su tikru atlyginimu, tačiau jo esmė labiau pažintinė, plečianti akiratį ir suvokimą apie  Europos Sąjungos reikalus bei Lietuvos vaidmenį jų sprendime“,- pasakojo Klaipėdos Europos informacijos centras - Europe Direct vadovė Dalia Urbutytė. 

Europos direktorius ne tik aktyviai dalyvaus centro veikloje, priims svarbius sprendimus, bet ir talkins renginiuose, kurių gegužę tikrai gausu, o Europos dieną net sakys sveikinimo kalbą.

Pirmasis rinkimų etapas vyks pirmąsias dvi balandžio savaites. Jame kviečiami dalyvauti charizmatiški, aktyvūs, kūrybingi, sugebantys džiaugtis gyvenimu ir siekiantys jį padaryti geresniu, nusimanantys apie Europos reikalus žmonės. Pretendentai turėtų būti įgiję aukštąjį, aukštesnįjį išsilavinimą arba turėti labai turiningą gyvenimo patirtį. Taip pat – mokėti naudotis kompiuteriu ir internetu bei gebėti susikalbėti kuria nors Europos Sąjungos kalba.

Svarbus šio netradicinio renginio aspektas – socialinė kryptis. „Europe Direct ieško Europos direktoriaus“ organizatoriai bendradarbiaus su Klaipėdos apskrities darbo birža ir sieks atrasti tokius žmones, kurie turi išskirtinių gebėjimų, žinių, yra talentingi, tačiau šiuo metu – bedarbiai ir galbūt praradę viltį keisti savo gyvenimą.

„Siūlau nesnausti ir aktyviai dalyvauti. Manau, kad tai puiki galimybe praplėsti savo akiratį, o savo gyvenimą praturtinti unikalia patirtimi“,- sakė D.Urbutytė.

Europos direktorius savo darbą pradės gegužės 3 dieną, praėjęs atrankinius etapus.

Iki balandžio 15 dienos laukiama pretendentų CV  bei motyvacinių laiškų. Iki balandžio 22 dienos specialistų komisija atrinks 5-10 tinkamiausių kandidatų, o laimėtojas bus paskelbtas balandžio 27-ąją. CV ir motyvacinius laiškus galima siųsti el.paštu: klaipeda@europedirect.lt , o daugiau informacijos gauti, paskambinus telefonu Klaipėdoje 8 (46) 256540.
 

Komentarai
Temos Rinkimai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min