Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 23d. 19:01

Vadovauti VRM siūlomas J.Narkevičius kuklinasi nesąs vienintelis kandidatas

Jaroslavas Narkevičius
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Jaroslavas Narkevičius

Kandidatu į Vidaus reikalų ministerijos (VRM) vadovus prezidentui Gitanui Nausėdai pristatytas Seimo narys, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-krikščioniškų šeimų sąjungos Jaroslavas Narkevičius teigia, kad kompetencijų imtis atsakomybės turėtų, tačiau apie galimas naujas pareigas kalba santūriai.

„Klausimas yra atviras, vyksta derybos, kandidatūrų nagrinėjimas“, – į klausimą, ar jis yra pagrindinis kandidatas tapti vidaus reikalų ministru atsakė J. Narkevičius.

„Variantas nėra galutinai išspręstas, nesu vienintelis partijos atstovas. Yra keletas kandidatūrų“, – pridėjo jis.

Tiesa, pasak Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) atstovo, su naujomis atsakomybėmis ministerijoje susitvarkyti jam pavyktų.

„Manau, kad yra tų kompetencijų ir patirties yra (vadovauti VRM – 15min)“, – tikino dabartinis Seimo Švietimo ir mokslo komiteto narys ir Europos reikalų komiteto Seime pirmininko pavaduotojas.

Antradienį Latvijoje viešintis prezidentas Gitanas Nausėda patvirtino, kad pagal koalicinį susitarimą LLRA-KŠS paskirtai Vidaus reikalų ministerijai vadovauti yra siūlomas parlamentaras J. Narkevičius, susisiekimo ministru – Vladislovas Kondratovičius. Lietuvos socialdemokratų darbo partijai atitekusi žemės ūkio ministerija galimai bus vadovaujama dabartinio Seimo nario Andriaus Palionio.

„Šiandien galiu tiesiog konstatuoti faktą, kad tai yra realūs kandidatai, kad partijos, kurios sudarė koalicinę sutartį, pasiūlė šiuos kandidatus, o ar bus jie Vyriausybėje, ar nebus, paaiškės po galutinio pokalbio su jais“, – žurnalistams Rygoje sakė G.Nausėda.

Vilniaus valstybiniame pedagoginiame institute (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje) Seimo narys J. Narkevičius yra įgijęs matematikos mokytojo specialybę, o po 25-erių metų baigė viešojo administravimo magistrą Mykolo Romerio universitete.

J.Narkevičius yra dirbęs mokytoju bei mokyklus direktoriumi, taip pat 6-erius metus praleido Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo kedėje, o miesto savivaldybės administracijoje 2007-2008 m. dirbo direktoriaus pavaduotoju. Parlamentaras taip pat 2012-2016 m. Seimo kadencijoje yra buvęs Seimo pirmininko pavaduotoju.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min