Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vartotojai įstaigas apibėrė skundais

Daugiausia skundų pernai sulaukta dėl nekokybiškų mobiliųjų telefonų.
T.Pikturnos nuotr. / Daugiausia skundų pernai sulaukta dėl nekokybiškų mobiliųjų telefonų.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienį Europoje buvo minima Vartotojų diena. Ta proga įvairių uostamiesčio institucijų atstovai dalijosi informacija, dėl ko pastaraisiais metais skundėsi vartotojai.

Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos Klaipėdos skyriaus vedėja Raimonda Bučinskienė teigė, kad pernai sulaukta per 2000 skundų. „Pagrįstų skundų buvo apie pusė. Prieš penkerius metus tokių būdavo apie 80 proc. Dauguma besiskundusių žmonių siekė susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus“, – sakė vedėja. Daugiausia skundų gauta dėl elektrotechnikos gaminių, visų pirma dėl mobiliųjų telefonų. Miestiečiai taip pat skundėsi nekokybiškais statybos produktais, avalyne. „Avalynė neturi leisti vandens, gali tik drėkti. Turime savotišką bandymų poligoną inspekcijoje. Įdedame batą į vandens vonelę, jei tikrai vandens patenka, aišku, kad avalynė nekokybiška“, – teigė vedėja.

Vartotojų teisių tarnybos Klaipėdos skyriaus vedėjas Raimundas Kontrimas pasakojo, kad ši įstaiga pernai sulaukė 900 kreipimųsi. Palyginti su 2007-aisiais, skundų skaičius išaugo dvigubai. Nusiskundimų spektras platus – nuo nekokybiškų cheminio valymo paslaugų iki turizmo sektoriaus.

Klaipėdos apskrities bei miesto Maisto ir Veterinarijos tarnybų viršininkai Antanas Bauža ir Virginijus Gailius džiaugėsi, kad mažėja pasiutligės atvejų. „Prieš trejus metus apskrityje buvo nustatyti 234 pasiutligės atvejai, pernai – tik vienas. Tikimės, kad pasiutligė bus įveikta visiškai“, – sakė A.Bauža.

Komentarai
Temos Klaipėda
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min