Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vasaros trečiadieniais – nemokami kino vakarai

Nemokami kino vakarais Vasaros amfiteatre pasibaigs rugsėjo pradžioje.
Nemokami kino vakarais Vasaros amfiteatre pasibaigs rugsėjo pradžioje.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Liepos 7-ąją Nemuno krantinėje, vasaros amfiteatre, rinksis nekomercinio kino gerbėjai, nes čia prasidės jiems skirtas projektas „Vasaros kinas“.

Ankstesniais metais nemokami kino seansai buvo rengiami įvairiose viešosiose erdvėse. Šiemet organizatoriai nutarė kino filmus rodyti tik Vasaros amfiteatre. Pasak jų, ši vieta tinkamiausia žiūrovams, nes yra daug sėdimų vietų. Be to, būtent čia vyksta festivalio „Daugirdas gyvai“ renginiai. Po šio renginio sparnu šiemet vyksta ir projektas „Vasaros kinas“.

Nemokami kino seansai Vasaros amfiteatre turėjo prasidėti praėjusią savaitę. Tačiau pirmąjį renginį paskutinę minutę teko atšaukti dėl šalyje paskelbto gedulo. Organizatoriai kol kas negali pasakyti, ar žiūrovai išvys neįvykusiame vakare numatytą parodyti Raimundo Banionio kino juostą „Džiazas“. Šįvakar jis nebus rodomas. Vietoje jo kino mėgėjams bus pristatytas Norvegijos režisieriaus Joachimo Triero 2006-aisiais sukurtas filmas „Repriza“. Šis filmas pelnė nemažai apdovanojimų, tarp kurių – „Metų atradimo“ Toronto kino festivalyje, Stambulo kino festivalyje ir Ruano Šiaurės šalių kino festivalyje filmas pripažintas geriausiu.

Iki rugsėjo pradžios „Vasaros kino“ rengėjai kauniečiams ketina pristatyti 9 skirtingų šalių kino filmus. Pasak vienos iš projekto koordinatorių, Vaidos Makūnaitės, atrenkant filmus buvo žiūrima, kad jie ne tik būtų įdomus, bet ir paliktų pėdsaką žiūrovų galvose.

Nė vienas filmų anksčiau Kaune nebuvo rodytas. Žiūrovai juos galės matyti originalo kalba su lietuviškais subtitrais.

„Vasaros kino“ filmai bus rodomi trečiadieniais, 21.30 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min