Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 5d. 12:13

Vieningos knygutės darbo grupė susirinks į paskutinį posėdį

Trečiadienį Klaipėdos mero potvarkiu sudarytos darbo grupės dėl „vieningosios atsiskaitymų knygutės“ sugrąžinimo, nariai rinksis į paskutinį posėdį. Posėdyje savo siūlomą produktą pristatys Valstybės statistikos departamento dukterinė įmonė. Darbo grupės vadovas Marius Usonis pateiks preliminarias išvadas.

Septynis posėdžius surengusi darbo grupė išklausė keturis siūlomus atsiskaitymo sistemos tobulinimo produktus, analizavo teisinę bazę, įvairių įmonių poreikius ir ketinimus dalyvauti vieningos atsiskaitymų knygutės sistemoje.

Darbo grupės vadovas Marius Usonis mano, kad šiandien nėra kliūčių klaipėdiečiams sugrąžinti atsiskaitymus į vieningą, patogią sistemą. Jo manymu valstybės statistikos departamentas patobulino savo siūlomą produktą, išsprendė seniau buvusias problemas ir gali klaipėdiečiams pasiūlyti išeitį iš susidariusių problemų. Ši sistema mokesčių mokėtojams leis sutaupyti komisinius, paliekamus bankuose, įmonės gaus kokybišką ir apdorotą atsiskaitymų medžiagą. Atsiskaitymai nevėluos. Tai iš esmės yra svarbiausios sąlygos, kurios patenkins visas puses.

Temos: 1 Klaipėda
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min