Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
06 17

Vieno Vilniaus rajono bendruomenė surengė baro „laidotuves“ – su žvakėmis ir gėlėmis

Vilniaus Salininkų bendruomenė kovodama dėl savo teisių išmone nesiskundžia. Į Vyriausybę skųstis dėl su oro uostos plėtra susijusių ribojimų jų rajonui salininkiečiai važiavo motociklais. O štai kovodami su jiems nepatinkančiu baru surengė šiai vietai „laidotuves“ – atnešė gėlių ir žvakių, rinko parašus po raštais, reikalaudami ramybės Salininkuose. Tačiau paties baro savininkai tvirtina, kad taip tiesiog bandoma su jais susidoroti.

Pasitaiko incidentų

Kavinė-baras „Yla“ veikia Salininkuose, Vaikų gatvėje, šalia judrios pagrindinės Salininkų gatvės. Vietinės bendruomenės „Vardan Salininkų“ atstovai sako, kad lankosi čia iš esmės vien alkoholį vartojantys žmonės, tad ir aplink esą neretai būna neramu.

Vienas iš pastarųjų incidentų, pasibaigęs gana liūdnai, įvyko vos prieš kelias savaites.

„Birželio 4 d. apie 22 val. 40 min. Vilniuje, Vaikų g., bare, muštynių metu sužalotas vyras (gimęs 1981 m.), kuris paguldytas į ligoninę. Neblaivus (1,9 prom.) įtariamasis (gimęs 1990 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo“, – apie įvykį informavo paros suvestinėje policija.

Vietiniai kuždasi, kad sužeistajam koma – esą jo sužalojimai tikrai rimti, vyras atsidūrė reanimacijoje.

Ir tokių įvykių, kaip sako salininkiečiai, pasitaikė ne vienas. Va tik esą jų niekas neklauso ir šiai kavinei-barui toliau leidžiama pardavinėti alkoholinius gėrimus.

Siekia panaikinti alkoholio licenciją

„Kontingentas čia – ne pats maloniausias. Žmonės fiksuoja girtus besivoliojančius žmones ir prie baro, ir viešojo transporto stotelėje, pakelėje. Tikrai nejauku eiti pro šalį, ką jau kalbėti, kad vaikai vaikšto – juk čia šalia mokykla“, – piktinosi Salininkų seniūnaitė Violeta Fominienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais