Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 25d. 14:11

Vilniaus moksleiviams – saugaus eismo pamokos

Vilniaus moksleiviams – saugaus eismo pamokos.
Organizatorių nuotr. / Vilniaus moksleiviams – saugaus eismo pamokos.

Pirmadienį Vilniaus Senvagės vidurinėje mokykloje vyko „Saugaus eismo diena“, kurioje dalyvavo per 370 sostinės pradinių klasių moksleivių. Artėjantnerūpestingoms vasaros atostogoms sostinės moksleiviams žaidimo forma buvo primintos pagrindinės kelių eismo taisyklės.

„Vasarą šalies keliuose netrūksta nelaimingų atsitikimų, kurių metu dėl neatsargaus elgesio nukenčia mūsų mažieji. Tikime, „Saugaus eismo diena“ leis pagerinti liūdną statistiką keliuose ir taps tradicine priemone didinti moksleivių saugumą gatvėse“, – sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos atstovė Aistė Dijokaitė.

Saugios dienos metu pradinių klasių moksleiviai spalvino ir kūrė kelio ženklus, demonstravo savo piešinius tema „Mano kelias į mokyklą“, dalyvavo viktorinose. Praktiniai uždaviniai pažindino vaikus su svarbiausiais kelio ženklais ir eismo taisyklėmis.

Nereguliuojamoje perėjoje šalia „Ozo“ prekybos ir pramogų centro Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai mokė vaikus saugiai pereiti gatvę. Moksleiviai taip pat buvo mokomi teisingai prisisegti ir naudoti atšvaitus, rekomenduojamus dėvėti tamsiuoju paros metu.

Praktinių užsiėmimų metu ir viktorinose geriausiai kiekvienoje amžiaus grupėje pasirodžiusių klasių moksleiviai buvo pakviesti maudynių į „Vichy“ vandens parką. Visiems „Saugios eismo dienos“ dalyviams įteikti „Ozo“ atšvaitai.

„Socialiniai ir visuomeniniai projektai yra neatsiejama mūsų veiklos dalis įvairiose Europos šalyse. Pradėję darbą Lietuvoje taip pat siekiame būti aktyvūs visuomenės nariai“, – sakė prekybos ir pramogų centro „Ozas“ direktorė Jolanta Butėnaitė.

„Saugaus eismo dieną“ sostinėje organizavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyba, Vilniaus Senvagės vidurinė mokykla, prekybos ir pramogų centras „Ozas“ ir „Vichy“ vandens parkas.

Hamburge (Vokietija) įsikūrusi kompanija ECE nuo 1965 metų vysto, valdo ir nuomoja stambius prekybos centrus. Šiuo metu 112 centrų valdanti ECE yra šios rinkos lyderė Europos šalyse.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min