Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 11d. 19:55

Vilniaus ugniagesiai šeštadienio vakarą gesina gaisrus butuose (nuotraukos, video)

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Vilniaus ugniagesiams vieną po kito šeštadienio vakarą teko skubėti į du gaisrus, kilusius daugiabučiuose.

Apie 18 val. gautas pranešimas, kad dūmai veržiasi pro penkto aukšto langus viename iš Ozo g. daugiabučių. Į gaisro vietą buvo pasiųsti trys ugniagesių automobiliai, greitosios pagalbos medikai.

Gelbėtojai dūmus, besiveržiančius pro langus, pastebėjo iš karto. Tačiau kelią prie gaisro židinio ugniagesiams pastojo seifinės buto durys. Todėl ugniagesiai buvo priversti statyti autokeltuvą, kuriuo pasikėlę iki penkto aukšto, į butą pateko pro balkoną.

Kaip 15min.lt sužinojo Vilniaus apskrities Priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje, bute degė namų apyvokos daiktai, sukrauti koridoriuje. Gaisras nespėjo išplisti, ugniagesiai jį greitai užgesino.

Buto šeimininko namuose per incidentą nebuvo. Apie įvykį jį informavo kaimynai.

Žmonės per incidentą nenukentėjo, medikų pagalbos niekam neprireikė.

VIDEO: Ugniagesiai S.Neries g. (skaitytojos Kristinos filmuota medžiaga)

Vos spėjus užgesinti gaisrą Ozo g., gelbėtojai gavo pranešimą, kad viename iš S.Neries g. daugiabučių jaučiamas dūmų kvapas.

Gelbėtojai apžiūrėjo nurodytą daugiabutį, tačiau gaisro židinio neaptiko. Įtariama, kad gaisras buvo nedidelis, kurį žmonės laiku pastebėjo ir patys jį užgesino.

Jei norite peržiūrėti nuotraukų galeriją iš gaisro vietos Ozo g., spauskite čia.

Jei norite peržiūrėti skaitytojos Kristinos atsiųstų nuotraukų galeriją iš įvykio S.Neries g., spauskite čia.

Redakcija dėkoja skaitytojai Kristinai, kuri atsiuntė nuotraukas ir filmuotą medžiagą iš įvykio S.Neries gatvėje! O kitus skaitytojus 15min.lt ragina irgi nesnausti.

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min