Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Visose Kauno seniūnijose įrengti elektroniniai terminalai

Elektroninis terminalas
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / Elektroninis terminalas
Šaltinis: 15min
0
A A

Visose Kauno miesto seniūnijose jau įrengti informacijos terminalai – kompiuteriai su skaitytuvais, kuriais gali naudotis gyventojai, neturintys kito priėjimo ir galimybių pasinaudoti naujai teikiamomis elektroninėmis viešosiomis paslaugomis, praneša Kauno miesto savivaldybė.

„Gyventojai naudojasi informaciniu terminalu ir yra patenkinti tokia galimybe. Seniūnijose pastačius terminalus, sudarytos sąlygos gyventojams, aktyviau dalyvauti savivaldybės politiniame bei visuomeniniame gyvenime. Taip pat gerinama politinė kultūra, skatinama sąmoninga ir apsišvietusios pilietinės visuomenės branda“, – lankydamasis Petrašiūnų seniūnijoje sakė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas. Terminalai įrengti visose 11 seniūnijų.

Diegiama techninė įranga ir priemonės (švieslentės, vaizdo kameros, balsavimo įranga tarybos posėdžių salėje, kompiuteriai su skaitytuvais seniūnijose ir kt.) prisidės prie geografinių ir ekonominių veiksnių nulemtos skaitmeninės atskirties mažinimo, nes užtikrins įvairapusį fizinį priėjimą prie technologijų visiems to pageidaujantiems Kauno miesto gyventojams. Skaitmeninę atskirtį mažins ir tai, kad visos kuriamos ir diegiamos sistemos naudos plačiajuosčių elektroninių ryšių infrastruktūros galimybes.

Projekto įgyvendinimo metu taip pat bus įrengiamos papildomos švieslentės viešojo transporto stotelėse. Švieslentėse bus transliuojama miesto bendruomenei aktuali informacija (pvz., priimti Tarybos sprendimai dėl komunalinių paslaugų kainų, miesto plėtros projektų vykdymo ir kt.).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min