Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 15d. 10:21

Visuomeninė organizacija rengia kauniečių apklausą

NVO atstovai rengia apklausas.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / NVO atstovai rengia apklausas.

Pilietinės Kauno visuomeninės organizacijos (NVO) siekia įvertinti ir pagerbti viešo intereso, piliečių saugumo ir bendrų miesto reikalų naudai dirbančius visuomenininkus, policininkus ir politikus. Todėl organizuojami analogų šalyje neturinčius, nuo valdžios ir verslo nepriklausomus tris konkursus.Juose kviečiame internetu balsuoti kiekvieną kaunietį, neabejingą miesto reikalams.

Žiniasklaida  ir valdžios institucijos piliečiams  iš anksto nurodo asmenų sąrašą (dešimtuką), o mes elgiamės demokratiškai. Pačius miestiečius  kviečiame iki gr. 20 d. siūlyti kandidatus  pirmame konkurso ture ir taip susidarys trys geriausių dešimtukai. Antrame ture, iki gruodžio 25 d., balsuojant  visiems norintiems, bus reitinguojami geriausiųjų dešimtukai. Sąžiningumo dėlei konkursų taisyklės leidžia iš kiekvienos elektroninio pašto dėžutės balsuoti tik vieną kartą.

1. „Kauno visuomenininkas   2011“. Adresas balsuoti :                        kaunovisuomenininkas2011@yahoo.com Balsuoja kiekvienas kaunietis, bet taisyklės numato objektyvaus vertinimo dėlei, kad kievieno oficialios ar neregistruotos NVO nario balsas skaičiuojamas kaip du balsai. Todėl  narių prašome balsuojant  nurodyti savo NVO. Šiame konkurse vėl bus  išrinkti du geriausi: vyras ir moteris. Taisyklės neleidžia vėl rinkti pelniusių šį vardą anksčiau. Todėl  nesiūlykime gerbiamųjų N.Venckienės ir J.Varkalos ir vardinkime tuos kauniečius, kuriems dar viešai nebuvo padėkota už kilnų ir mažai pastebimą darbą bendram labui…

2. „Kauno šerifas  2011“. Balsuojame už geriausią  Kauno policijos pareigūną:     kaunoserifas2011@yahoo.com Iš dešimtuko antrame ture  bus išrinktas tik vienas geriausias policininkas (nepriklausomai nuo lyties). Pagal taisykles siūlo ir balsuoja tiek paprasti miestiečiai, tiek policijos struktūrų pareigūnai.

Vengiant rezultatų nuspėjamumo, prašome nesiūlyti Kauno apskrities VPK viršininko pavardės. Esame tikri, kad daugelis žino ne vieną sąžiningai, principingai ir rezultatyviai kauniečių saugumo ir įstatymo labui dirbantį pareigūną. Kviečiame siūlyti tokius, kurie galėtų, miestiečiams balsuojant tiesiogiai, ateityje tapti tikrais Kauno  šerifais. Organizatoriai  ir, be abejo, daugelis kauniečių tikisi, kad LR Seimas kada nors įteisins visuomenės teisę rinkti policijos vadovus ir teisėsaugos darbuotojus.

3. ,,Kauno politikas 2011“.  Raginame balsuoti adresu:                           kaunopolitikas2011@yahoo.com Siūlykime moralumu, viešumu ir atidumu miestiečiams pasižymėjusius partijų ar politinių judėjimų narius. Prašome, vengiant nuspėjamumo, nesiūlyti mero ir Seimo narių pavardžių. Bus išrinktas tik vienas asmuo.
   2010 m. surengėme pirmą konkursą ,,Kaunovisuomenininkas 2010”, kuriam informacinę talką kilniai suteikė laikraštis ,,15 minučių’’. Konkursus iš savų lėšų rengia visuomenininkai, todėl mokama reklama jiems neprieinama.Tikėdamiesi solidarumo prašome, kad  kiekvienas  šį pranešimą persiųstų ar perduotų  kitiems. Taisykles gausite  parašę laišką į nurodytą el.paštą.
 
Organizatoriai: NVO ,, Kauno rinkėjų klubas”(KRK),  ,,Vytis”  bei  Nepartinio demokratinio judėjimo (NDJ) neformalus Kauno skyrius.Darbo grupės (DG) atstovas, idėjos autorius Algirdas Karčiauskas (KRK).

Kontaktams : 8-657-66899, rinkejuklubas@yahoo.com

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min