Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 22d. 16:15

„Gedimino dienos“: linksmybės ir kūrybingi eksperimentai – vienoje vietoje

„Gedimino dienos 2014“ Bazaras, ugnies šou, Ignoto Asadausko nuotr.
„Gedimino dienos 2014“ Bazaras, ugnies šou, Ignoto Asadausko nuotr.

Ne tik linksmai, bet ir naudingai rugsėjo 17-19 dienas praleido Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentai. Jau penktą kartą VGTU Studentų atstovybės organizuojamose „Gedimino dienose 2014“, jie surengė paradą, nusitęsusį per visą Vilnių, įkūrė pramogų ir eksperimentų erdvę „Bazarą“, klausė koncertų, galiausiai vakarėlyje sėkmingai atšventė „Gedimino dienų“ pabaigą.

VGTU rektoriui Alfonsui Daniūnui ir SA prezidentui Dioniui Martsinkevichui pasveikinus šventės dalyvius, milžiniškomis žnyplėmis nukirpus atidarymo juostelę, šventėje pasirodė VGTU klubai – folkloro ansamblis „Vingis“, VGTU orkestras, krepšinio komandos palaikymo šokėjos bei grupė „The Friendzone“. Vėliau visi šventės dalyviai susirikiavo į  paradą ir prakeliavo Vilniaus gatvėmis, skanduotėmis ir šūkiais primindami apie Saulėtekyje įsikūrusio techninio universiteto šventę. Sugrįžę prie centrinių rūmų, studentai, pasišviesdami fakelais ir žibintuvėliais, sudėliojo universiteto vardą – „VGTU“.

„Gedimino dienos 2014“, Bazaras,  ugniagesių pasirodymas, Roko Miliaus nuotr.
„Gedimino dienos 2014“, Bazaras, ugniagesių pasirodymas, Roko Miliaus nuotr.

Rugsėjo 18-ąją renginio dalyvius įtraukė „Bazaro“ veiklos: čia laikas leistas ir linksmai, ir naudingai. Buvo galima pamatyti ugniagesių-gelbėtojų programą, kurioje jie demonstravo gesinimo ir gelbėjimo technikas. Transporto inžinerijos fakulteto atstovai suteikė progą patirti automobilio avarijos simuliaciją ir įvertinti smūgio galią bei saugos diržų svarbą.

„Ilgas tradicijas turinti VGTU šventė reikšminga bendruomenei, tačiau dar svarbesnė ji pirmo kurso studentams. „Gedimino dienos“ suteikia progą ne tik pasilinksminti, susipažinti, bet ir pamatyti, ką turime geriausio: visi fakultetai kūrybingai prisistato siūlydami sudalyvauti eksperimentuose, lituoti balso keitiklius, išbandyti skrydžių simuliatorių, gaminti inkilus, nusifilmuoti vaizdo klipuose ir daug kitų naudingų pramogų“, – sakė VGTU SA prezidentas D. Martsinkevichus.

„Gedimino dienos 2014“ Bazaras, pasivažinėjimas elektromobiliu, Ignoto Asadausko nuotr.
„Gedimino dienos 2014“ Bazaras, pasivažinėjimas elektromobiliu, Ignoto Asadausko nuotr.

Šventės dalyviai galėjo savo jėgas išbandyti šaudydami tire, dalyvaudami studentų ir administracijos darbuotojų protmūšyje, krepšinio turnyre, taip pat kebabų valgymo varžybose. Vyko lindy hopo pamokos. Drąsesnieji leidosi lynais nuo VGTU centrinių rūmų 5 aukšto ar ieškojo kelio iš paklaidinimų kambario. Kol vieni žaidė naktinį Xbox Kinect, kitus dalyvius iki pat vėlumos džiugino Jovita Sajonaitė, DJ Mamania, Lilas su Innomine ir Gytis J.

Šventės įspūdžiais dalinosi ir VGTU Rektorius Alfonsas Daniūnas: „Labai džiugu, kad Gedimino dienos tapo gražia, tradicine mokslo metus pradedančia švente. Renginio programa su metais vis gerėja, veiklų vis daugėja, malonu, kad šiemet prie „Gedimino dienų“ prisijungė ir ALUMNI studentai. Linkiu, kad šventė ir toliau išlaikytų puikią atmosferą ir kad joje dalyvautų vis daugiau studentų.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:28
03:17
02:11

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min