Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2010 balandžio 21d. 16:03

15min.lt gavo galimai mirusio D.Kedžio nuotrauką

Policijos pareigūnai rankose laikė šią nuotrauką
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Policijos pareigūnai rankose laikė šią nuotrauką. Be redakcijos sutikimo naudoti šią nuotrauką griežtai draudžiama.
Naujienų portalo 15min.lt fotografas užfiksavo nuotrauką, kurioje – praėjusį šeštadienį rasto vyriškio – galimai dviejų žmonių nužudymu įtariamo Drąsiaus Kedžio – palaikai.

Praėjusį šeštadienį radus kūną visuomenei apie tai buvo pranešta įvairios prieštaringos informacijos. D.Kedžio artimieji teigė atpažinę jį, buvusi D.Kedžio sugyventinė Laima Stankūnaitė, prokurorų teigimu, trečiadienį taip pat patvirtino, kad tai gali būti jo kūnas. Tačiau įtariamasis vadinamojoje pedofilijos byloje Andrius Ūsas tvirtina netikintis, kad D.Kedys yra negyvas.

Prieštaringa informacija ir apie tai, ar prieš D.Kedį galėjo būti panaudotas smurtas. Prokurorai paskelbė, kad pirminės apžiūros metu neužfiksuota jokių smurto požymių, tačiau D.Kedžio artimieji laikosi priešingos nuomonės.

Norėdamas skaidriau nušviesti šią itin prieštaringai visuomenėje vertinamą bylą naujienų portalas 15min.lt pateikia specialios operacijos metu pareigūno rankoje laikomą šeštadienį rasto kūno nuotrauką, iš kurios jūs patys galite spręsti – galėtų tai būti D.Kedys ar ne.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Ant šeštadienį rasto kūno buvo tatuiruotė.
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Ant šeštadienį rasto kūno buvo tatuiruotė.

15min.lt taip pat gavo D.Kedžio motinos sutikimą publikuoti šią nuotrauką. Oficialius ekspertizės duomenis pareigūnai žada pateikti artimiausiu metu.

15min.lt žurnalistas paskambino D.Kedžio mamai ir paklausė, ar galima būtų visuomenei parodyti minėtą nuotrauką.

Turint omeny, kad žiniasklaida skelbia pačias įvairiausias versijas – vieni rašo, kad policijos gyventojams rodoma nuotrauka panaši į D.Kedžio, kiti, kad nepanaši – tokiu būdu būtų galima nutraukti bent tokias spekuliacijas. D.Kedžio mamai, atsiklausdamas leidimo, žurnalistas minėjo, kad ypač daug spėlionių, ar tikrai nėra smurto žymių ir kraujo.

„Kraujas. Visas kaklas, sakė, mėlynas. Jis dar gal pasmaugtas“, – sakė D.Kedžio motina. „Dėl manęs  – rodykite. Rodykite. Galit rodyti. Galit rodyti“, – pasakė Kedienė ir pradėjo raudoti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

45:27
01:14
24:24

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min