Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 22d. 09:29

200 km/val. greičiu nuo policijos Kaune su BMW sprukęs vyras turi 125 pažeidimų protokolus

BMW gaudynių atomazga – vairuotojui šūsnis protokolų, trečiadienį skelbia Lietuvos kelių policijos tarnyba. Tiesa, kyla klausimas, ar naujos nuobaudos šiam kelių ereliui pridės saugumo keliuose, mat protokolų pažeidėjas yra gavęs per šimtą, teisė vairuoti iš jo atimta dešimčiai metų. Bet tik teoriškai – praktiškai jis ir toliau gali sėti siaubą Kauno krašto bei visos Lietuvos keliuose.

Didelio visuomenės dėmesio viešoje erdvėje sulaukė 2021 m. rugsėjo 20 d. Kauno apylinkėse vykę BMW gaudynės. Pirmadienį apie 14 val. magistraliniame kelyje A1 (Vilnius–Kaunas–Klaipėda) 44 km, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai pastebėjo BMW automobilį su vokiškais valstybiniais numeriais, nors vairuotojo vieta yra įrengta dešinėje pusėje.

Kadangi automobilis sukėlė įtarimų, pareigūnai nusprendė sustabdyti šį automobilį patikrinimui. Važiuojant paskui automobilį, BMW vairuotojas pradėjo didinti greitį, patikrinus jo greitį automobilyje įrengtu greičio matuokliu, buvo nustatytas 200 km/h greitis, kur leistinas greitis – 120 km/h.

Įjungus švyturėlius ir per garsiakalbį nurodžius automobilio vairuotojui sustoti, šis dar labiau spustelėjo akceleratorių ir automobilis pradėjo tolti, pavojingai manevruodamas ir nemažindamas greičio važiavo toliau, kai kuriose vietose transporto priemones apvažiuodamas kelkraščiu tuo sukeldamas pavojų savo ir kitu eismo dalyvių turtui, sveikatai bei gyvybei.

Galiausiai kirtęs geležinkelio pervažą degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui ir apvažiuodamas nuleistas geležinkelio pervažos užtvaras pasišalino.

Vakar, antradienį, tas pats vairuotojas sustabdytas Neveronyse (Kauno rajono sav., ) tik jau vairuojantis kitą transporto priemonę „Ford Transit“ su angliškais numeriais.

Pareigūnai nustatė, kad nuo jų sprukęs vairuotojas (g. 1993 m.) turėjo tam pagrindą, kadangi šis neturi teisės vairuoti transporto priemonę, nes ši teisė jau anksčiau iš jo atimta 10 metų.

28 metų vyrui iš Kauno rajono iki šiol yra surašyti net 125 protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, tačiau duomenų apie piniginių nuobaudų sumokėjimą nėra.

Pažymėtina, kad minėtam asmeniui iki šiol yra surašyti net 125 protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus ir vakar Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai surašė jam dar kelis administracinio nusižengimo protokolus už pirmadienio „žygdarbį“ (nepaklusimas sustabdyti transporto priemonę, greičio viršijimas, pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, važiavimas per geležinkelio pervažą, degant draudžiamam šviesoforo signalui).

Tuo vairuotojo nemalonumai nesibaigė, nes Kauno apskr. VPK pareigūnai taip pat papildomai surašė administracinio nusižengimo protokolus už anksčiau padarytus nusižengimus. Taigi, vairuotojui teks stipriai papurtyti savo kišenes ir sumokėti visas paskirtas baudas.

LKPT reziumė: neverta rizikuoti savo ir aplinkinių gyvybėmis, bandyti bėgti nuo policijos, nes vis tiek greitai teks atsakyti už savo padarytus poelgius.

Tiesa, duomenų, kad 28 metų pažeidėjas būtų uoliai sumokėjęs iki šiol jam paskirtas pinigines nuobaudas, nei policija, nei žiniasklaida neskelbia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 12

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

19:57
07:31
01:47

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min