Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 5d. 11:24 , Atnaujinta: 2019 sausio 5d. 11:59

Aiškėja tragiškos avarijos Šakių rajone detalės: žuvo sutuoktiniai, dar 5 žmonės sužeisti

Įvykio vietoje
Marijampolės apskr. VPK / Įvykio vietoje

Vėlų penktadienio vakarą Šakių rajone, šalia Gerdžių kaimo kaktomuša susidūrė „Saab“ ir „VW Golf“ automobiliai. Žuvo VW automobilyje buvę sutuoktiniai, dar viena mergina sužalota. Taip pat sunkiai sužeisti 4 „Saab“ važiavę vienos šeimos nariai. Aiškėja, kad žuvusi VW vairuotoja galėjo slidžiame kelyje nesuvaldyti automobilio, todėl išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kaktomuša rėžėsi į atvažiuojantį „Saab“.

Kaip pranešė Policijos departamentas, 22 val. 48 min. buvo pranešta apie kaktomuša susidūrusius du automobilius ir viduje likusius prispaustus žmones.

Į įvykio vietą atvykę gelbėtojai iš sumaitoto VW ištraukė 33 metų moterį ir 30-metį jos sutuoktinį, tačiau jų gyvybės jau buvo užgesusios. Medikams perduota automobilyje buvusi 15-os metų paauglė, ji išgabenta į Kauno klinikas.

Pirminiais duomenimis, prie automobilio vairo sėdėjo moteris. Ji tarnavo Krašto apsaugos savanorių pajėgose. Manoma, kad būtent ji nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir rėžėsi į atvažiuojantį „Saab“.

„Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvos kariuomenės vadovybė reiškia gilią užuojautą eismo įvykio Šakių rajone metu žuvusiųjų artimiesiems, – tokį pranešimą šeštadienio rytą išplatino Lietuvos kariuomenė. – Karės artimieji apie nelaimę informuoti.“

Marijampolės apskr. VPK/Įvykio vietoje
Marijampolės apskr. VPK/Įvykio vietoje

„Saab“ automobilyje taip pat vyko šeima: 1971 metais gimusi moteris, 1970 m. gimęs vyras, dvidešimtmetis sūnus ir penkiolikametė dukra. Sunkių sužalojimų išvengė tik paauglė, ji gydoma Šakių ligoninėje, visi kiti nukentėjusieji paguldyti į Kauno klinikas.

Šakių rajono policija tiria tragedijos aplinkybės. Pagrindine avarijos priežastimi įvardinama slidi kelio danga.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min