Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 19d. 12:00

Alytaus ligoninėje buvo kilęs nedidelis gaisras

Gaisras
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Gaisras

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai gesino 33 gaisrus ir atliko 10 gelbėjimo darbų. Viename gaisre nukentėjo žmogus.

Šis gaisras kilo naktį iš antradienio į trečiadienį Klaipėdoje, Birutės gatvėje esančiame daugiaaukščio namo bute. Per gaisrą išsilydė televizorius, apdegė spintelė, aprūko kambario sienos ir lubos. Buto gyventojas apsinuodijo dūmais ir buvo nuvežtas į ligoninę. Į aukščiau esančius butus taip pat pateko dūmai, todėl iš šių aukštų buvo evakuoti 5 gyventojai. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Antradienį vakare buvo gautas pranešimas, kad gaisras kilo Alytaus apskrities S.Kudirkos ligoninėje. Atvykę ugniagesiai nustatė, kad chirurgijos skyriuje ventiliacijos šachtoje dėl neatsargaus žmonių elgesio užsidegė šiukšlės. Gaisras buvo greitai užgesintas, o patalpos išvėdintos. Tad žmonių evakuoti neprireikė.

Zarasų rajono Dusetų miestelyje pavakary gaisras kilo UAB ,,Ragava” medžio apdirbimo įmonėje. Gaisro židinys buvo lentų džiovykloje, kur užsidegė sukrautos šiukšlės. Ugnis buvo greitai užgesinta, o įvykio aplinkybės tikslinamos.

Praėjusią naktį Varėnoje, Statybininkų gatvėje užsiliepsnojo bendras kelių garažų ir sandėliukų pastatas. Per gaisrą sudegė vienas sandėliukas, tačiau nuo ugnies pavyko išgelbėti kitus pastatus.

Dar vienas garažas antradienį ryte degė ir Joniškyje, Geležinkelio gatvėje. Gaisro metu pradegė perdengimas, išdegė garažo durys, apdegė viduje buvęs automobilis ir įvairūs įrankiai. Šių abiejų gaisrų priežastys nustatinėjamos.

Garažas pavakary degė ir Visagine, Kosmoso gatvėje. Čia neatsargiai atliekant suvirinimo darbus užsidegė viduje buvusios šiukšlės. Per gaisrą apdegė sendaikčiai ir šiukšlės, aprūko sienos.

Vakare Vilniaus rajono Ašmenėlės kaime užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Kai į įvykio vietą atvyko ugniagesiai, medinis vieno aukšto pastatas jau degė atvira liepsna. Gyvenamosios patalpos ir priestatas išdegė visiškai. Nuo ugnies buvo išgelbėtas šalia stovintis medinis ūkinis pastatas. Gaisro priežastys aiškinamos.

Ugnis antradienį nusiaubė ir kelis automobilius. Šiauliuose, Dainų gatvėje, pavakary užsiliepsnojo lengvasis automobilis ,,Citroen Xantia”. Gaisro metu išdegė variklio skyriaus degios detalės.

Naktį iš antradienio į trečiadienį Vilniuje, Savanorių prospekte po autoavarijos užsidegė lengvasis automobilis ,,Opel Calibra”. Per gaisrą apdegė variklio skyriaus elektros instaliacija. Vairuotojas dėl avarijoje patirtų traumų buvo išvežtas į ligoninę.

Dar vienas lengvasis automobilis liepsnojo Kretingoje, Šiaulių gatvėje. Gaisro metu išdegė ,,Peugeot 206” variklio skyrius, apdegė priekinė mašinos dalis, suskilo stiklas.

Vilniuje, Giedraičių gatvėje, naktį iš antradienio į trečiadienį užsidegė nustatinėjamo savininko apleistas mūrinis trijų aukštų su palėpe pastatas. Per gaisrą išdegė antro aukšto koridoriaus ir vieno kambario medinė sienų apdaila, apdegė durys ir langų rėmai. Įvykis tiriamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min