Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota 2022 01 13, 21:00

Alytiškių pora nusprendė – vieną sūnų turime, antro – nereikia: naujagimį uždusino ir išmetė

Sausio 18 dieną alytiškių Deimantės ir Tomo antrajam sūnui būtų sukakę metukai, tačiau pora nusprendė, kad vienos jau turimos atžalos jiems pakaks. Namuose pagimdytas naujagimis buvo uždusintas ir išmestas į artimiausią konteinerį. Žiaurus nusikaltimas išaiškėjo, kai į Kauno klinikas po kelių dienų Deimantė buvo pristatyta negaluojanti.
Kaltinamieji teisme Tik prenumeratoriams
Kaltinamieji teisme / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šiuo metu Kauno apygardos teisme baigiama nagrinėti naujagimio nužudymo byla. Vasario 3 dieną bus sakomos baigiamosios kalbos.

Remiantis bylos medžiaga, 2000-asiais metais gimusi moteris, veikdama bendrininkų grupėje kartu su penkeriais metais vyresniu sutuoktiniu , 2021 metų sausio 18 dieną apie 9 valandą ryte bendrabučio, esančio Alytuje, kambaryje, pagimdžiusi gyvą, vyriškos lyties naujagimį, tyčia užspaudusi rankomis laikė jam nosį, o vyras užrišo ant kaklo vaikiškas kelnes, kuriomis smaugė naujagimį tol, kol jis nustojo judėti ir kvėpuoti.

Dėl to naujagimis netrukus įvykio vietoje, poros namuose, mirė.

Tuomet vyras, manoma, žirklėmis nukirpo virkštelę ir suvyniojęs naujagimį į chalatą, jo kūną įdėjo į šiukšlių maišą ir išmetė į šalia bendrabučio, kuriame 2019 metų gegužę susituokusi pora nuomojosi kambarį, esantį mišrių atliekų konteinerį.

Vyrui iš karto po įvykio paskirtas suėmimas, jis tęsiamas iki šiol. Taigi už grotų jis jau praleido beveik vienerius metus.

Motinai paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės, kadangi, anot bylos prokuroro Vytauto Gatavecko, nebuvo nustatyta suėmimo skyrimo pagrindų. Jauna moteris nuosprendžio laukia laisvėje.

Už naujagimio nužudymą kaltinamiesiems gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 20 metų ar laisvės atėmimas iki gyvos galvos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min