Dabar populiaru
Publikuota: 2016 birželio 19d. 16:32 , Atnaujinta: 2016 birželio 20d. 09:49

Avarijos automagistralėje liudininkas: „Toyota“ tiesiog staiga sustojo vidury kelio“

Avarijos vietoje dirbo ir kariškiai
Indrės Bungardaitės/15min nuotr. / Avarijos vietoje dirbo ir kariškiai

Sekmadienį apie 15.30 val. magistraliniame kelyje Klaipėda–Kaunas įvyko avarija: susidūrė trys automobiliai. Susidarė spūstis. Pranešta apie penkis nukentėjusiuosius.

Avarija įvyko 130-ajame kilometre, netoli Raseinių. Jos metu nukentėjo penki asmenys. Du iš jų – vaikai.

Kaip patikino Šiaulių apskrities VPK budintysis, žuvusiųjų nėra. Visi nukentėjusieji išvežti į ligoninę.

Keletą valandų po avarijos eismas nuo Klaipėdos Kauno link buvo apsunkintas. Vyko tik viena eismo juosta. Įvykio vietoje darbavosi ir kariškiai.

Apie 19 val. buvo atnaujintas eismas magistralėje Klaipėda-Vilnius.

„Į avariją patekusios transporto priemonės išvežtos iš įvykio vietos“, – BNS sakė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas.

Pirminiais duomenimis, visų nukentėjusiųjų sužalojimai grėsmės jų gyvybei nekelia.

Į 15min kreipėsi avarijos liudininkas Dominykas. Vaikinas teigia buvęs paskutinis, kuris įvykio vietą kirto sveika mašina. Trijų automobilių susidūrimą tauragiškis matė savo transporto priemonės galinio vaizdo veidrodėlyje.

„Ramiai sau važiavome, kai staiga priešais mus ėmė ir sustojo tamsiai mėlyna „Toyota“. Tiesiog vidury kelio. Nesupratom, kodėl – vos į ją „neįsimūrinom“. Gal žmogui blogai kas buvo, kad net į šoną nepavažiavo. To nežinom.

Tada vos apsilenkėm tą sustojusią mašiną iš kairės pusės ir po poros sekundžių pamatėm per galinį veidrodėlį automobilius, kurie nuskrido į skirtingas puses. Ir po to pakilo dulkės. Tik jas galima buvo matyti“, – keistos avarijos aplinkybes 15min papasakojo Dominykas.

Tuomet vaikinas apie įvykį informavo policiją.

„Įdomu būtų sužinoti, kas nutiko „Toyota“ vairuotojui. Patys išsigandom ir likom nesupratę, kas atsitiko“, – teiravosi tauragiškis.

Birželio 20 d. rytą Policijos departamentas pateikė išsamesnę informaciją apie įvykusią avariją. Pasak eismo įvykio tyrėjų, automobilis „Mitsubishi Outlander“, vairuojamas 32-jų metų vairuotojo, važiuodamas pirma eismo juosta ir siekdamas išvengti susidūrimo su priekyje jo važiuojančiu automobiliu „Toyota Corolla Verso“, kurį vairavo 52-jų metų vairuotoja, staiga suko į antrą eismo juostą, kur susidūrė su jį pradėjusiu lenkti automobiliu „Kia Carens“, kurį vairavo 49-rių metų vairuotojas.

Indrės Bungardaitės/15min nuotr./Avarijos vietoje dirbo ir kariškiai
Indrės Bungardaitės/15min nuotr./Avarijos vietoje dirbo ir kariškiai

Po susidūrimo automobilis „Mitsubishi“ kliudė automobilį „Toyota“, kuris nuo smūgio nuvažiavo nuo kelio važiuojamosios dalies į pievą, o automobilis „Kia“ nuvažiavo nuo kelio važiuojamosios dalies į kairėje pusėje esančią veją.

Eismo įvykio metu sužaloti automobilio „Toyota“ vairuotoja, kuri dėl politraumos, keturių šonkaulių ir žastikaulio lūžimų paguldyta į Kauno ligoninę, bei automobilio „Mitsubishi“ vairuotojas ir kartu važiavę keleiviai (g. 1983, 2013, 2015 m.), kurie, suteikus medikų pagalbą, gydomi ambulatoriškai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min