Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 26d. 10:44

Baltarusis iš Lietuvos važiavo su suklastotu mikroautobuso registracijos liudijimu

Pasienietis tikrina keliautojų dokumentus
VSAT nuotr. / Pasienietis tikrina keliautojų dokumentus

Druskininkų pasieniečiai sulaikė mikroautobusą vairavusį baltarusį, pateikusį, įtariama, suklastotą transporto priemonės registracijos liudijimą.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, trečiadienį vėlai vakare VSAT Varėnos rinktinės Druskininkų užkardos pareigūnai Raigardo pasienio kontrolės punkte patikrino krovininiu mikraoutobusu Ford Transit vykusio 25-erių Baltarusijos piliečio dokumentus. Jis iš Lietuvos vyko į savo šalį.

Pasieniečiams įtartinas pasirodė užsieniečio pateiktas mikroautobuso baltarusiškais numeriais registracijos liudijimas. Šį baltarusišką dokumentą Druskininkų pasieniečiai nusprendė patikrinti jų tarnybinėse patalpose esančia modernia įranga. Paaiškėjo, kad liudijimas turi klastojimo požymių.

VSAT Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal du Baudžiamojo kodekso straipsnius – dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ir realizavimo bei dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu.

Po apklausos baltarusį pasieniečiai paleido. Mikroautobusas saugomas Druskininkų užkardoje.

Pastaruoju metu Druskininkų užkardos pasieniečiai dažnai sulaiko užsieniečių, per Raigardo kontrolės punktą bandančių važiuoti su suklastotais dokumetais. Štai prieš savaitę Raigarde taip pat sulaikytas į Baltarusiją vykęs šios šalies pilietis, pateikęs suklastotą automobilio registracijos liudijimą. Tąkart Druskininkų pasieniečiai sulaikė 37-erių baltarusį ir jo vairuojamą mikroautobusą Volkswagen T4.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:04
01:07
01:24

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min