Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 1d. 09:16

Baltijos jūroje aptiktas kūnas, galimai sausį dingusio parasparnio piloto

Parasparnių pilotai mokėsi kaip elgtis kritinėse situacijose
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Parasparnis

Baltijos jūroje aptikti žmogaus palaikai, manoma, jog tai gali būti sausį dingusio parasparnio piloto kūnas.

Antradienio pavakarę, apie 17 val., Baltijos jūroje Vokietijos pilietis plaukdamas laivu pastebėjo jūroje ant pilvo plūduriuojantį kūną ir iškvietė specialiąsias tarnybas.

Atplaukę Valstybės sienos apsaugos tarnybos pakrančių apsaugos specialistai ištraukė vyriškos lyties, nenustatytos asmens tapatybės lavoną. Atlikus lavono pirminę apžiūrą, smurto požymių nepastebėta.

Miręs vyras vilkėjo tamsios spalvos kombinezoną su užrašu „Dudek“, aulinius batus, ant kurių pado yra užrašas „Vibram“, ant kairės rankos riešo matomas „Tissot“ laikrodis pilkos spalvos metaline apyranke.

Tai galimai yra sausio mėnesį dingusio parasparnio piloto kūnas. Tuomet iš Vilniaus pakilo du parasparniai, vienas jų pasirinko kitą kryptį, o šis nusprendė aplankyti Nidą, nutūpti Nidos oro uoste ir vėliau grįžti atgal. Deja, parasparnis dingo nepasiekęs Nidos, likus vos keliems kilometrams.

Netrukus Rusijos teritorijoje jūroje buvo rastas nukritęs parasparnis. Vanduo jį buvo nunešęs į Rusijos Kaliningrado srities vandenis. Tačiau piloto kūno prie parasparnio nebuvo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:23
02:06
02:08

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min