TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bandymai pakartoti Vesterno vaizdus buvo nesėkmingi

Šaltinis: 15min
0
A A

Naktį iš gruodžio 20-osios į 21-ąją nemigos kankinami šiauliečiai viename Ežero g. namo kieme galėjo išvysti vaizdus, ne prastesnius negu rodomi vesternuose: tamsiai apsirėdęs vyriškis vejasi aukštaūgį vaikiną, kuris pribėga prie taksi, o jo vairuotojas, išsigandęs pripuolančių dviejų nepažįstamųjų, paspaudžia akceleratoriaus pedalą, automobilis pašoka iš vietos ir nutempia su savimi už galinio bamperio įsikibusį aukštaūgį.

Kaip teigiama pranešime spaudai, pritrūkęs jėgų, tempiamas vaikinas nebeišsilaiko, atitrūksta nuo automobilio ir, pašokęs iš sniego pusnies, skuodžia link namo. Tačiau čia prie jo pripuola dar keletas vyrų ir bėglys sulaikomas. Taip baigiasi Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Asmenų paieškos skyriaus pareigūnų operacija ir antrankiai uždedami nuo rugsėjo mėnesio ieškomam 24 metų Aivarui Barnauskui.

Vaikinas slapstėsi nuo Šiaulių miesto apylinkės teismo už plėšimą paskirtos bausmės – trejų metų ir 3 mėnesių nelaisvės. 2008 m. spalio 15 d. šis jaunuolis su dar vienu draugeliu Tilžės g. esančioje autobusų stotelėje, grasindami panaudoti smurtą, apiplėšė vaikiną, atimdami mobilųjį telefoną, ausines, USB laidą ir cigarečių pakelį.

Du kartus už vagystes, vieną kartą už nesunkų sveikatos sutrikdymą ir paskutinį kartą už plėšimą teistas A.Baranauskas į belangę nebenorėjo, tad nuo pareigūnų pasislėpė. 51-nerių metų moteris, pas kurią Ežero g. gyveno vaikinas, jį dangstė, meluodama kriminalistams, kad vaikinas čia nebebūna, yra išvažiavęs ir tik kartais paskambina. Tačiau pareigūnai turėjo kitokios informacijos ir gruodžio 20-osios vakare prie moters, kurią vaikinas vadina sugyventine, namų surengė pasalą. Nors Aivaras Baranauskas ir buvo labai atsargus, tačiau pareigūnai jį pergudravo ir sulaikė.

Tą pačią naktį Asmenų paieškos skyriaus pareigūnams teko vykti ir į Pasvalio rajone esantį Valakėlių kaimą pasitikti iš Ispanijos grįžtančio dar vieno ieškomo asmens – 50-metės Linos Armonavičienės
Šių metų spalio pabaigoje Šiaulių miesto apylinkės teismas paskelbė jos paiešką ir paskyrė kardomąją priemonę – suėmimą, nes moteris neatvykdavo į teismą, kuriame turėjo būti nagrinėjama baudžiamoji byla dėl vengimo išlaikyti savo vaikus. L.Armonavičienė turi 6 vaikus, kurių du dar yra nepilnamečiai ir gyvena globos namuose. Jiems išlaikyti motina nenorėjo mokėti nė lito. Per daugelį metų susikaupė daugiatūkstantinė skola. Vengdama baudžiamosios atsakomybės už vengimą išlaikyti savo vaikus, moteris spruko į Ispaniją. Pareigūnai gavo informacijos, kad ant Kalėdų ji turėtų pasirodyti Lietuvos padangėje.

Kai gruodžio 21-osios naktį kriminalistai užsnigtais keliais pasiekė Pasvalio rajone, Valakėlių kaimo pakrašty gyvenantį L.Armonavičienės sugyventinį ir įžengė į jo trobą, juos pasitiko saulėtosios Ispanijos aura – šviežių mandarinų aromatas. Prieškambaryje stovėjo dėžė su šiais vaisiais, o kambaryje – didžiuliai kelioniniai krepšiai. Tačiau pareigūnus pasitikęs vyras tvirtino, kad jo sugyventinė dar neatvažiavusi. Pasidomėjus, kokia gi moteris sėdi kambaryje, nuskambėjo atsakymas, kad čia naujoji jo meilužė. Kai pareigūnai priėjo arčiau ir pažvelgė į „naujosios“ draugės veidą, šį gintis nedrįso ir prisipažino esanti ta, kurios policininkai ieško. L.Armonavičienė, vežama į areštinę, apgailestavo, kad pareigūnai truputėlį per anksti ją sulaikė – tik vieną stikliuką tespėjo atvykimo proga išgerti

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min