Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 3d. 11:47

Be dokumentų pasienio ruože buvę asmenys baudžiami administracine tvarka

Pasieniečių patrulis
VSAT nuotr. / Pasieniečių patrulis

Pirmadienį VSAT pareigūnai sulaikė tris asmenis, pasienio ruože buvusius be dokumentų.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad VSAT Lazdijų rinktinės Vištyčio užkardos pareigūnai prie Vilkaviškio rajono Vištyčio miestelio dokumentų patikrinimui sustabdė automobilį Ford Mondeo. Jo vairuotojai VSAT pareigūnai priekaištų neturėjo, bet kartu vykęs 19-metis pasienio su Rusija ruože neturėjo asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų.

Dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo jam pradėta administracinės bylos teisena. Vyrui įteiktas šaukimas trečiadienį atvykti į Vištyčio užkardą bylos nagrinėjimui.

VSAT Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai Šakių rajono Ramoniškių kaimo ribose sustabdė automobilį BMW 530. Juo važiavęs 30-metis Jurbarko gyventojas, būdamas pasienio su Rusija ruože, taip pat neturėjo dokumentų. Jo administracinė byla Rociškių užkardoje bus nagrinėjama ketvirtadienį.

Ignalinos rinktinės Puškų užkardos pareigūnai Zarasų rajono Tilžės kaime norėjo patikrinti prie sienos su Baltarusija buvusio 33-ejų visaginiečio dokumentus, bet šis jų neturėjo. Išnagrinėję administracinę bylą VSAT pareigūnai vyrą įspėjo.

2008 m. VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 811 pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidėjų.

Pasienio ruožas - nuo valstybės sienos į Lietuvos teritorijos gilumą iki 5 km einanti sausumos ar vidaus vandenų paženklinta juosta. Joje galima būti tik turint asmenybę patvirtinantį dokumentą. Už patekimą į pasienio ruožą be dokumentų asmuo gali būti įspėjamas arba baudžiamas bauda nuo 150 iki 300 Lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min