Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 14d. 09:11

„Blaivininkas“ iš Radviliškio savo reikmėms pasidarė 117 litrų naminukės

Naminukės fabrikėlis
Šiaulių apskr. VPK nuotr. / Naminukės fabrikėlis

Beveik visi demaskuoti naminukės gamintojai aiškina, kad ją gamino „savo reikmėms“. Tokią pat versiją pateikė ir sausio 12-osios vidurdienį Radviliškyje su naminės degtinės kroviniu sulaikytas 57 metų joniškietis.

Vyro vairuojamą automobilį Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai pastebėjo stoviniuojantį Gedimino gatvėje. Pareigūnų nuojauta Veiklos skyriaus tyrėjus paakino šiuo automobiliu pasidomėti išsamiau.

Jame buvo rasti trys penkialitriai plastikiniai indai su skaidriu skysčiu. Tai buvo ne vanduo. Iš atsuktų indų tvokstelėjo naminės degtinės kvapas, informuoja Šiaulių apskrities policija.

Seniau Radviliškyje gyvenęs vyras pripažino, kad savo pagamintą naminę degtinę vežė vienam radviliškiečiui, pastarojo prašymu. Tikėjosi uždirbti 75 eurus.

Sulaikytasis „naminukės“ turėjo ne tik automobilyje. Atlikus kratą jo namuose, esančiuose Joniškio rajone, pareigūnai rado dar apie 117 litrų tokio pat alkoholio ir aparatą jam gaminti.

Jis rastas lauko virtuvėje, kurioje ir vykdavo naminės degtinės gaminimo procesas. Vyras kalbėjo labai prieštaringai: čia jis teigė, kad naminukę varė savo reikmėms, paskui – kad pats negeria.

Nepaisant to, kokiu tikslu gaminama naminė degtinė, įstatymas už tokią gamybą numato baudžiamąją atsakomybę.

Joniškiečiui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo, laikymo ir gabenimo. Tuo metu, kai gyveno Radviliškyje, vyras dėl analogiškos nusikalstamos veikos taip pat turėjo reikalų su teisėsauga ir už tai buvo teistas.

Beje, vyras šįkart „naminukę“ gabeno automobiliu, kuriam neatlikta privalomoji techninė apžiūra. Tad jis pateko dar ir Administracinio nusižengimų kodekso dispozicijon ir jam teko susimokėti baudą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min