Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 8d. 11:19

Budraus pareigūno dėka sulaikytas įtariamasis

Antrankiai
Egidijaus Jankausko/15min.lt nuotr. / Antrankiai

Naktį iš antradienio į trečiadienį, apie vidurnaktį, Lūšių gatvėje pilietis A.T. (kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo policijos pareigūnas, dirbantis Patrulių rinktinėje) pastebėjo, kad gatvėje vaikšto įtartinas pilietis, kuris apžiūrinėja automobilius.

Kaip informuoja Policijos departamentas, netrukus A.T. išgirdo stiklo dūžį ir apie tai nedelsiant pranešė bendruoju pagalbos telefonu 112. Nedelsiant atvykusiems Viešosios policijos rinktinės „Vytis" patruliams, pilietis nurodė įtariamojo vaikino požymius, o patruliai ėmė sukti ratus aplinkinėse gatvėse.

Po kelių minučių kiemuose pareigūnai pastebėjo požymius atitinkantį vaikiną, kuris pamatęs pareigūnus, šoko ant dviračio ir ėmė bėgti. Vėliau, metęs dviratį, jaunuolis bandė sprukti bėgte, tačiau pareigūnams pavyko jį sulaikyti.

Pareigūnams pasiteiravus, kodėl bėgo nuo policijos, vaikinas pareiškė, kad bėgo pas savo merginą.

Pareigūnams apžiūrėjus Lūšių gatvėje esančio namo prieigas pastebėta, kad 23 name išdaužtas požeminio automobilio stovėjimo garažo stiklas.

Nustačius įtariamojo asmenybę paaiškėjo, kad tai anksčiau teistas nepilnametis A.C., jis pristatytas į Vilniaus aps. VPK 1-ąjį policijos komisariatą.

Pareigūnams įtarimų sukėlė ir įtariamojo pareiškimai, esą jis nevažiavo su dviračiu, todėl bus aiškinamasi, ar dviratis nėra vogtas. Įvykio aplinkybes toliau aiškinasi sostinės 1-asis policijos komisariatas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min