Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daugų ežere pareigūnai „sužvejojo“ devynis pažeidėjus

Pažeidėjui rašomas protokolas
Pažeidėjui rašomas protokolas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Liepos 30-ąją Daugų policijos nuovados pareigūnai, pasitelkę Saugios laivybos administracijos Pramoginės laivybos skyriaus darbuotoją, tikrino, kaip laikomasi laivybos taisyklių keliamų reikalavimų Didžiulio ežere, esančiame Alytaus rajone, Daugų seniūnijoje, Dauguose.

Pareigūnai patikrino 19 mažųjų laivų (4 vandens motociklai,  4 kateriai, 11 žvejybinių laivų). Devynis asmenims surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai. Aštuonios valtys buvo neaprūpintos apsaugos priemonėmis (liemenėmis, gelbėjimo ratais), o viena valtis buvo laikoma tam nenustatytoje vietoje.

Per policines priemones nustatoma atvejų, kai asmenys naudojasi vandens transporto priemonėmis nesilaikydami taisyklėse nustatytų reikalavimų, vartoja svaigiuosius gėrimus, pasirodo neblaivūs prie vandens telkinių. Pareigūnai tikisi, kad poilsiautojai labiau rūpinsis savo saugumu ir būtinomis priemonėmis, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Siekdami užtikrinti viešąją tvarką, poilsiautojų ir jų turto saugumą, sustiprinti teisės pažeidimų prevenciją ir sumažinti vandens telkiniuose bei prie jų įvykstančių nelaimingų atsitikimų skaičių, teisėsaugininkai dirba sustiprintai prie poilsio zonų, organizuoja viešo ir ne viešo pobūdžio patruliavimą, pasitelkdami policijos ir kitų institucijų turimas priemones.

 

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min