Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 13d. 10:09

Dėl konflikto su Berneen išgarsėjusios savanorės Violetos Iljinych antroji byla stringa

Teisiamoji Violeta kaltę kategoriškai neigia.
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Teisiamoji Violeta kaltę kategoriškai neigia.

Į posėdį trečiadienį neatvyko smurtą patyrusi nukentėjusioji, kurios dalyvavimas procese yra būtinas.

Krašto apsaugos savanorė 23 metų V.Iljinych – vėl teisiamųjų suole. Nuosprendžio byloje dėl konflikto su Berneen laukianti vilnietė trečiadienį turėjo būti kaltinamoji ir kitoje byloje.

Šiuo metu Šiauliuose dirbanti Erika Borovikovaitė apkaltino V.Iljinych užpuolimu prie naktinio klubo sostinės senamiestyje. E.Borovikovaitė netgi per akistatą patvirtino, kad jos skriaudikė – būtent V.Iljinych. Pastaroji kaltinimus kategoriškai neigia.

Trečiadienį į posėdį neatvyko net keturi iš penkių liudytojų, tarp jų – ir garsaus aktoriaus Donato Banionio anūkė Ona Barbora Banionytė. Ji raštu teismui paaiškino šiandien esanti už Lietuvos ribų bei prašė vadovautis ikiteisminio tyrimo metu jos duotais parodymais.

Civilinį ieškinį pareiškusios Valstybinės ligonių kasos atstovai prašė bylą nagrinėti jiems nedalyvaujant.

Šioje byloje V.Iljinych gina advokatas Nerijus Ulčinas, sublizgėjęs dėl aštrios ugningos baigiamosios kalbos teisme dėl konflikto su Berneen.

Šiandien N.Ulčinas paprašė apklausti Remigijų bei Rimantą Veličkas, taip pat teisiamosios tėvus.

„Jie patvirtins, kad mano klientė nusikaltimo padarymo metu buvo kitoje vietoje“, – įsitikinęs teisininkas. Advokatas taip pat paprašė pridėti prie bylos žiniaraščius, kokiomis dienomis V.Iljinych budėjo krašto apsaugos tarnyboje.

Būtent tuo yra paremta kaltinamosios gynyba. Anot V.Iljinych, 2007 metų gruodžio 15-osios gilią naktį ji apskritai negalėjo būti mieste ir su kažkuo konfliktuoti, nes nuo 6 valandos ryto jos laukė sunkus budėjimas savanoriškoje krašto apsaugos tarnyboje.

Kitas posėdis šioje byloje numatomas birželio 15 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:03
02:14
18:06

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min