Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dzūkus išskyrė šūvis

Šaltinis: „Lietuvos žinios“
0
A A

Lazdijų rajone iš savadarbio ginklo nušautas 26 metų Noragėlių kaimo gyventojas Giedrius Sebestinas.

Praėjusio šeštadienio pavakarę Lazdijų greitosios pagalbos medikai, iškviesti į Gervėnų kaimą suteikti pagalbos sužalotam vyrui, niekuo nebegalėjo padėti. Šūvis į krūtinę buvo mirtinas.

Nusikaltimu įtariamas dvidešimtmetis to paties kaimo gyventojas Audrius Liutkauskas uždarytas į areštinę. Netrukus po kruvino incidento sulaikytam vaikinui buvo nustatytas 1,86 promilės girtumas.

Pirminiais duomenimis, praėjusį savaitgalį Norgagėlių kaimo laukuose jaunimo būrelis pramogavo. Kas atsitiko, kad A.Liutkauskas išsitraukė ginklą ir šovė į šalia stovintį G.Sebestiną, tikimasi sužinoti, kai išsiblaivys ir parodymus duos mirtiną šūvį paleidęs jaunuolis.

Noragėlių kaimo žmonės pasakojo, kad po nelemto šūvio vienas iš kompanijos dalyvių peršautą G.Sebestiną įsikėlė į savo automobilį ir nuvežė iki A.Liutkausko namų. Čia jis buvo perkeltas į A.Liutkausko motinos automobilį ir vežamas į ligoninę. Tačiau pavažiavus vos porą kilometrų, atskubėję medikai konstatavo vyriškio mirtį.

Šūvis buvo paleistas iš perdirbto mažakalibrio šautuvo. Tiriama ginčo versija, išprovokavusi drastišką elgesį. Tačiau kalbintiems Noragėlių kaimo gyventojams ji atrodė nelabai įtikėtina. Esą abu vyrai buvo geri bičiuliai tai buvo nelaimingas atsitikimas arba nevykęs papokštavimas.

„Lietuvos žinios“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min