Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 9d. 14:08

Elektrėnuose – neteisėta prekyba vaistais ir cigaretėmis

Kratos metu rasti vaistai
Vilniaus aps. VPK nuotr. / Kratos metu rasti vaistai

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai, siekdami užkardyti ir išaiškinti nusikalstamas veikas ir administracinius teisės pažeidimus ekonomikai ir verslo tvarkai bei vykdydami Kovos su kontrabanda ir nelegalia prekių apyvarta priemonių planą, 2011 m. lapkričio 8 d. tikrino turgavietes ir įmones, turinčias leidimus prekiauti tabako gaminiais.

Tikrindami Elektrėnų turgavietę, pareigūnai pastebėjo vaistiniais preparatais prekiaujančią moterį. Nieko neįtardama moteris vienam iš pareigūnų pardavė tris pakuotes tablečių. Pareigūnams aiškinantis aplinkybes, prekiautojos transporto priemonėje buvo surasta dar 417 vienetų įvairių vaistų pakuočių. 

Nustačius moters tapatybę paaiškėjo, kad tai vilnietė S.M. (gim. 1962 m.). Jai surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 44(1) str. (Neteisėtas vertimasis su vaistais (vaistiniais preparatais) ir (arba) medicininės paskirties produktais susijusia veikla. Vertimasis su vaistais (vaistiniais preparatais) ir (arba) medicininės paskirties produktais susijusia veikla, kuriai reikalinga licencija, be licencijos ar kitokiu neteisėtu būdu, jeigu tai nesukėlė sunkių pasekmių ar nebuvo daroma stambiu mastu, – užtraukia baudą fiziniams asmenims nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų su vaistų (vaistinių preparatų) ir (arba) medicininės paskirties produktų konfiskavimu ar be konfiskavimo, baudą juridinių asmenų vadovams – nuo trijų tūkstančių iki šešių tūkstančių litų su vaistų (vaistinių preparatų) ir (arba) medicininės paskirties produktų konfiskavimu ar be konfiskavimo).

Tą pačią dieną pareigūnai užfiksavo pažeidimą individualioje įmonėje, esančioje Elektrėnuose ir turinčioje leidimą prekiauti tabako gaminiais. Patikrinimo metu pardavėja pardavė 10 pakelių kontrabandinių cigarečių „5 Minsk Superslims“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. 

Patikrinus patalpas pareigūnai surado dar 138 pakelius cigarečių „Portal Gold“, 119 pakelius „5 Minsk Superslims“ ir 46 pakelius „Fest“ su Baltarusiojs Respublikos banderolėmis. Dėl akcizais apmokestinamų prekių neteisėto laikymo ir realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką, Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 straipsnį (Akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie 15min