Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 07 13, 16:24

Gausios pajėgos ieško iš Kapčiamiesčio pabėgusių migrantų, pakilo sraigtasparnis

Antradienį popiet iš Lazdijų rajone, Kapčiamiesčio miestelyje, stovinčių buvusių vaikų globos namų pasišalino šeši čia laikinai apgyvendinti migrantai. Jų paieškai mestos gausios policijos ir pasieniečių pajėgos. Paieškoje dalyvauja kinologai su šunimis, pakeltas ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) sraigtasparnis.
Alytaus apskrities teritorijoje sustiprintas patruliavimas
Alytaus apskrities teritorijoje sustiprintas patruliavimas / Alytaus apskrities VPK nuotr.

VSAT atstovas Giedrius Mišutis 15min sakė, kad šeši neteisėtai į Lietuvą iš Baltarusijos patekę ir laikinai Kapčiamiestyje apgyvendinti migrantai pasišalino po pietų.

„Tai – šviežias įvykis“, – sakė jis.

Anot G.Mišučio, kol kas nėra žinoma, kokia kryptimi migrantai nuėjo, jų paieškai pasitelkti kinologai, pakeltas tarnybos turimas sraigtasparnis.

„Iki Lenkijos ten dar yra geras gabalas ir kol kas sunku pasakyti, kur jie nuėjo“, – sakė jis.

Pasak VSAT atstovo, nors pirminė informacija nurodė, kad iš Kapčiamiesčio pasišalino septyni migrantai, tačiau suskaičiavus visus čia laikinai apgyvendintus užsieniečius nustatyta, kad jų buvo šeši.

Kiek vėliau G.Mišutis patikslino ir pasišalinusiųjų pilietybės, tarp jų – du Irano ir keturi Irako piliečiai.

Alytaus apskrities policijos atstovė Kristina Janulevičienė 15min sakė, kad šiuo metu įvykio teritorijoje yra įvestas planas „Sulaikymas“, migrantų paieškoms pasitelktos gausios pareigūnų pajėgos.

„Kol kas aiškinamės priežastis, kaip ten jiems galėjo pavykti pasprukti, tačiau pirmiausia reikia juos surasti“, – sakė policijos atstovė

Kapčiamiestyje iki šiol laikinai buvo apgyvendinta daugiau nei 80 migrantų, pirmieji jų į ten stovinčius buvusius vaikų globos namus perkelti liepos pradžioje.

Pirmasis apie šį įvykį pranešė portalas Delfi.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min