Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 05 04, 10:00

Girtas motociklininkas autobuso galą išvydo per vėlai: nesusitaręs nekviesti policijos – spruko

Raseinių rajone iš eismo įvykio pabėgusiam motociklininkui susitikimo su policija išvengti nepavyko.
„Suzuki GSX600F“
Girtas motociklininkas autobuso galą išvydo per vėlai, užtat iš labai arti. „Suzuki GSX600F“ po avarijos. / Raseinių r. PK nuotr.

Balandžio 28-ąją, 5.38 val., Raseinių policijos pareigūnai gavo pranešimą apie eismo įvykį.

Važiuodamas keliu Viduklė–Šienlaukis–Gyliai, autobuso „Temsa“ vairuotojas staiga pajuto smūgį į galinę vairuojamos transporto priemonės dalį. Sustojęs ir išlipęs, jis pamatė, kad į autobuso galą atsitrenkė motociklas „Suzuki GSX600F“. Motociklininkas buvo akivaizdžiai neblaivus ir bandė įkalbėti autobuso vairuotoją nekviesti policijos. Pastarajam tokio siūlymo atsisakius, eismo įvykio dalyvis, palikęs motociklą, nuskuodė per laukus.

Motociklininkas buvo akivaizdžiai neblaivus ir bandė įkalbėti autobuso vairuotoją nekviesti policijos.

Tačiau susitikimo su policininkais bėgliui išvengti nepavyko. Operatyvaus ir atsakingo Raseinių policijos pareigūnų darbo dėka, vyras po kelių valandų buvo surastas savo namuose. Jam nustatytas 1,24 promilės girtumas. Paaiškėjo, kad eismo įvykį sukėlęs bei iš jo pasišalinęs 28-erių motociklininkas net neturi teisės vairuoti transporto priemonės, o jo „plieninis žirgas“ visiškai „neprižiūrėtas“ – nustatyta tvarka neįregistruotas, neapdraustas transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, be valstybinės techninės apžiūros.

Kodėl pabėgo iš eismo įvykio, motociklo vairuotojas policijai paaiškinti negalėjo, kitas vertus, motyvai yra aiškūs ir be vaikino pasiaiškinimo.

Už padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus jam gresia administracinė atsakomybė net pagal kelis Administracinių nusižengimų kodekso straipsnius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min