Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 28d. 13:01

Gyventojų skundai apie „tašką“ Šalčininkuose davė naudos: rasta rūkalų už 22 000 eurų

Sulaikyta kontrabanda
Vilnaius apskrities VPK nuotr. / Sulaikyta kontrabanda

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė šalčininkietį (gimusį 1981 m.), automobiliu gabenusį kontrabandines cigaretes. Automobilyje bei 38 metų įtariamojo namuose rasta ir paimta apie 7 500 pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis, jų vertė ‒ 22 000 eurų.

Gegužės 23 d. Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai, reaguodami į gyventojų pranešimus dėl nelegalios prekybos akcizais apmokestinamomis prekėmis bei atlikę kruopštų tyrimą, organizavo policinę priemonę ‒ jos metu Šalčininkuose, Vilniaus g., sustabdytame automobilyje aptiko kelias dėžės kontrabandinių rūkalų.

Atlikus kratą šalčininkiečio namuose ir pagalbinėse patalpose, pareigūnai aptiko dar daugiau akcizais apmokestinamų prekių. Iš viso rasta apie 7 500 pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Paimtų rūkalų vertė ‒ 22 000 eurų.

Šalčininkų policija dėkinga visuomenei už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 1992 str. 2 d.). Įtariamasis sulaikytas ir patalpintas į areštinę, taip pat apribota jo teisė į turtą. Jam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Šalčininkų policija dėkinga visuomenei už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją išaiškinant šiuos teisės pažeidimus ir prašo gyventojų nebūti abejingiems ir apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti skubios pagalbos telefonu 112, www.epolicija.lt arba telefonu 8 700 60000.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min